Antremandan sonra bacak ağrısı ?

ben voleybolcuyum zıplama yeteneğimi geliştirmek için ip atlıyorumve tek ayağımın üzerinden zıplıyorum fakat ertesi gün bacak kaslarımda ağrı var dı bunun anlmi ne ise yaradığınımı gösterir

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• normal bende futbolcuyum her idmandan sonra çok yorgun olurum ertesi sabhta her tarafım ayrı ağrır ki 2 senedir düzenli olarak idman,maç yaparım normal yani

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Eğer ip atlamaya yeni başladıysan hamlıktandır ama uzun süredir yaptığın halde kasların ağrıyosa eğer doğru yoldasın. Yaptığın şeyin verimini almaya başlamışsın.

0|0
    0|0
  • Evet iyi çalışıyorsun demek

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Ham agrısıdır, buda kasların geliştiğini belli eder.Ben lisedeyken basket oynuyordum.Zıplamayı geliştirmek için bileğimize kum torbaları takıyorduk.Onlarla koşuyor , onlarla zıplıyorduk buda cok fazla zıplamamızı sağlayan bir idmandı.Sana tavsiye edebilirim.

0|0
    0|0
    • ne kadar zamanda işe yaradı ip atlamak mı daha kısa yoksa kum torbaları mı

• tm o zmn agırlık takıp yuruyup zıplamalıyım sagolasın

• Bişey değil.

• ilk kez yaptıysan ve ertesi gün ağrı varsa hamlığından dolaydır ama 1, 2 haftadır yapıyosun ve yaptıktan hemen ertesi gün ağrı oluyorsa gerçekten bacaklarını doğru şekilde zorluyosundur.

0|0
    0|0
Yükleniyor...