Yapmayı düşündüğüm şey mantıklı mı?

bugün karne günü zaten biliyosunuz. bakıştığım bir çocuk vardı o da hoşlanıyor, ben de. olayları yazamam şimdi özet geçiyorum ama kesin hoşlanıyor eminim.belki benim değer verdiğim kadar değer vermiyodur bana ama hisleri olduğu bariz. karne günü bugün ama hiç bakmadı takmadı gibi bişey oldu. zaten konusmuslugumuz yok ama en azından bir bakış beklerdim. o da olmadı. sonra ben arkadaşlarımla gittim o da kendi arkadaşlarıyla gitti. lise son şimdi ygssi var lyssi var. sınavlarını etkilemek de istemem.ama 2. dönem yoklar neredeyse. çok az gelicekler. arkadaşım onun arkadaşına mesaj atabilir kendisine atsak olmucak gibi inkar edebilir çekingen biraz çünkü. ve sınavını kotu etkilemek de istemem moral açısından. arkadaşına mesaj atsın mı arkadasım? bizim hakkımızda konussunlar. çocuk bari istiyormu biseylerin olmasını yoksa istemiyormu onu anlamıs olurum en azından. ama ne zaman atsın. lys falan bitince mi yoksa lysden önce mi nasıl yapayım? yardım lütfen. ben cocuga mesaj atamam konusamam duzgunce.

Güncellemeler:
ayrıca yengeç burcu kendisi.aşırı çekingen diyorlar onlar için.

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 1

• karne günü evden ne fırça yiycek onu düşünüyordur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Karne mi ohoo.

0|0
    0|0
Yükleniyor...