Sonrada niye tecavüzler arttı.

Ya kızlar canınızamı susadınız ? Okula bakıyorumda kızların %90 'nı vücut hatlarını belli eden kıyafetler giyiyo açık saçık sonrada niye tecavüzler arttı diye dert yanıyosunuz bizi kışkırtan sizsiniz bütün suç erkektemi şimdi.

Güncellemeler:
Bi yanlış anlaşılmaya açıklık getiriyim tecavüzcüleri destekledğim falan yok sadece kızların böyle giyinmesinin akla yatkın bir yanı yok Karşı türe kendinizi beğendireceniz diye zararlı çıkan siz oluyorsunuz bunu anlatmaya çalışıyorum.

0|0
15|19

En İyi Kız Görüşü

• Açık giymenin sonucunu tecavüze bağlarsanız algılamanızda sorun olduğunu düşünürüm. Ama şu sözünüzede katılıyorum.. Bir bayan açık saçık giyiniyorsa çevresinden gelebilecek her türlü kötü söze katlanması gerekir.

Her ne kadar da bizler özgür bir ülkedeyiz denilsede toplum içerisinde yaşıyoruz. Her istediğimizi her şekilde giyinemeyiz. Peki bu durumda bütün suç bayanda mı, tabii ki hayır.. Bir erkek egerki sağlam bir karaktere sahipse, asla bir başkasının namusuna bakmamalı. Gerçek bir müslümanlıkta burada devreye giriyor ve nefse hakim olunması gerekiyor.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• nasıl bir beynin var senin? Bir kız ne şekilde gyinirse giyinsin kimsenin ona tecavüz etme hakkı yoktur. senin gibi sapık ruhlular ancak tecavüzü haklı görür. Hele ki okula gidecek yaştaki kızlar için böyle düşünülüyorsa.

1|0
    0|1
  • Bu nasıl bir sapıklıktır? Senin o küçücük nohut beyninden neler geçiyor böyle. İnsanca bir düşüce mi şimdi bu? Bir insanın böyle bir şey düşünebilmesi için kafasının sadece cinselliğe çalışması gerek.. Tecavüz etmek için bahane aradın aradın sonunda bunu mu buldun?

1|0
    0|2
  • Zihniyet diyorum sadece ve susuyorum :)

2|3
    0|1
  • sen ne manyak bır ınsansın , 1 yasındakı bebege bıle tecavuz edılıyor odamı vucut hatlarını bellı edcek seyler gıyıyor , ne sacma bır dusuncedır bu ısteyen ıstedıgını gıyer bızene senın okulundakı dar gıyınen kızlardan , ıste bız bu yuzden gelısemıyorum dusunceye bak

1|1
    0|0
  • Yok böyle zihniyet her vücut hatlarını belli edene tecavüz edilsin hak yani

1|2
    0|0
  • sizde bir karar verin kapalı giyinir köylü dersiniz açık giyinir yollu

1|2
    0|1
  • Koyunun tekine bile gecelik giydirip tecavüz etmişler...

0|1
    0|0
  • Erkekler de değil bence bayanlar kendilerini korumayı bilmiyorlar her bayan için diyemem ama bazı bayanlar kıyafeti taşımayı bilmiyorlar

0|1
    1|1
  • ne alakası var açık giyenen kızları o gözle mi bakıyorsunuz burası iran değil

0|0
    0|1
  • Dar giyiniyorlar diye tecavüzü hak ettiklerini mi düşünüyorsun yani senin o olmayan zihniyetini !

0|0
    0|0
    • Bende senin okuma anlayışını okuyup anlayamayan beynini !

• Yazdığın ortada tepki alınca kıvırmıssın az bile senin gibisine dar ya da acık giyinince zararlı cıkan kız oluyomus sonra niye tecavüz arttı diye dert yanıyomusuz en azından benim bir beynim oldugunu kabul etmissin sende o bile yok zavallı.

• Muhatabım değilsin anlamıyosan anlayan birine sorda anlatısn.

• her 2 tarafta suçlu.Kızlar o kıyafetleri erkekler için giyer.erkeklerde o nedenle bakar.böyle gider

0|1
    1|1
  • bütün suç kızda da değil her ikisinde

0|0
    0|0
  • nefsiniza sahip çıkın kardeşim o şeki,lde giyinmek istiyoruz allahallah

1|0
    0|0
  • kızların ne giyip giymeyeceğine sen karar veremezsin kusura bakma eğer sende tecavüzcü potansiyeli varsa kızların açılmasını bahane edersin sadece

2|4
    0|2

Erkekler Ne Diyor 19

• Bayanların açık giyinmesi doğrudur yanlıştır. Siz çevrenizdekileri kendi düşünceleriniz doğrultusunda uyarabilirsiniz. Lakin tecavüzün savunulacak bir yanı yoktur. Hiç birşey tecavüze sebep & bahane olamaz. Bu tecavüze yeltenen ahlaksızların kendi nefis ya da arzularıyla baş edememeleri ile alakalı sapkın bir davranıştır.

3|2
    0|0
    • Güncellemeye binaen; bahsettiğiniz erkekler üzerinde uyarıcı etki yapıyordur olabilir yalnız bu etkinin çözümü tecavüz değildir (ki siz de savunmadığınızı belirterek buna katılıyorsunuz). Bayanlar giyimlerine çeki düzen versinler hatta hepsi aynı giyinsinler sonuç; sadece tecavüze uğrayan kişiler değişecektir. Toplumda ki tecavüz sayısı çok fazla değişmeyecektir. Çünkü tecavüz etmek bozukluktur. Bundan dolayı hiç bir şey tecavüze sebep olamaz bahane edilemez diyorum.

• ben çözümden bahsetmiyorum .Kızların tavrından bahsediyorum açık saçık giyinerek tecavüze davetiye çıkaran onlar tecavüzün artmasından dert yanan yine onlar.Tecavüz edeni kesinlikle savunmuyorum lakin tecavüz olaylarının (Bazılarında) kızların davetiye çıkartıği bir gerçek.

• Böyle şey olur mu hiç. Karşınızdaki insanın giyim kuşamına karışma hakkını nereden buluyorsunuz.

Hafifletici sebep olarak bunu sunmanız o kadar yanlış ki. Bizi medeni kılan herşeyi yok sayıyorsunuz. Kedim bile tahrik olma konusunda, içgüdülerine kapılmaması gerektiğini öğrenirken sizin bundan daha iyisini yapabilmeniz lazım.

Hepimiz toplum içinde suç sayılmayan ama rahatsız olduğumuz konulardan yakınıyoruz. Bu bize itiraz etme hakkı vermez.

1|0
    0|0
  • Umarım ilerde senin kızına karına falanda böyle düşünceler besleyen olurda görürsün ne demek olduğunu ırıspı çıcığı seni .

1|0
    0|0
    • Kötü beddua'da bulunmayın. Anlatmaya çalıştığınız konuda haklıyken haksız duruma düşmemelisiniz.

• Benim anlatmaya çalıştığım ne senin anladığın ne tecavüzcüleri savunduğum yok ama kızların böyle giyinmesi DOĞRU DEĞİL!

• kimi insan vardır beyni cinsel organı yönetir kimisi vardır cinsel organı beyni yönetir .

malesef ülkemizde abaza çok

2|2
    0|0
  • Lan mal tecavuzu ancak senin gibi gereksizler hak gösterir.. serefli namuslu adam çıplak hatun görse bile kafasını çeviriyor.. nasıl bir zeka yapısına sahipsin sen.. türbanlısıda tecavüze uğruyor çarşaflısıda onlardamı vucutunu gösterdi..

1|0
    0|0
    • Hakmı gösterdik ? Kızların böyle giyinmelerinin sonucunda orta çıkacak şeylerden bahsediyorum.

• ne alaka ? arkadaşım nasıl giyinirse giyinsin tecavuzcunun sucunu bu hafifletmez gerekçe olmaz..nasıl bir zakanız var?

• zekamı sorgulayacak yaşta değilsin anlamıyosan anlamaya çalış bilgin olmadan fikir üretme !

• o şekil giyinmek onların,

tecavüz etmek ise senin günahın.

sonuç olarak,

malum eylemi gerçekleştirip gerçekleştirmemek,veya şevk ile bakmak sadece bir tercihtir.

bir kız seni cezbedecek şekilde giyinmiş olabilir.

bu seni sadece teşvik eder.fakat ona öyle bir yaklaşımda bulunmak senin tercihin.

yeterince açtığımı düşünüyorum.umarım anlatabilmişimdir.

0|1
    0|0
  • Kızlar öyle giyindi diye erkeklerin tecavüz etmesi gerekmez

Ama kızlarında okadar kendini reklam etmesi gerekmez.

Bakmamak lazım öyle giyiniyorlarsa.Nefis meselesi

0|1
    0|0
  • Bunu buraya yazana kadar hz. Yusufu gözünün önüne getir derim gerisini anlarsın

0|1
    0|0
  • Bence tecavüzlere sebep kızların açılması değil. Ama bayanların da bu kadar açık giyilmesi doğru değil. Erkek olsun bayan olsun önce edep

0|1
    0|0
  • Simdi 2 tarafta suclu! Kizlar gercktn artik ucmus durumda. BIzim fakuktede bileşu anmini etek giyen var ve neler neler sonra tacize ugruyolar! Ama bu tecavuz etmk anlamina asla gelmez! Ck istiosan gider ayarlar istedigini yaparsn baskasiyla ama tecavuz ayri bir boyuttur adam gibi bir adam asla yapmz! Cok kotuysen git masturbasyon yap ya da hayat kadini tut!

0|0
    0|0
    • burda kendimden bahsetmiyorum kızların böyle giyinmelerinin sonucunda orta çıkan sonuçlardan bahsediyorum.

• Olum Türkiyede ördeğe tecavüz eden var damacanaya tecavüz eden var penisine yüzük takan var. Nasıl bir yokluktaysalar artık anlamıyorum tecavüz edenler. Erkeklerin bazıları sapık kızlarda kışkırtıyo haklısın.

0|0
    0|0
  • Her ne olursa olsun irade ve nefis senin kardesim sahip olmayi bileceksin sahip olamayanlar yaparlar o isi bu kadar basit

0|0
    0|0
  • Lan kimsede dememişki haklısın yok karışamazsin yok sana ne iyi o zaman kızlar üstünüze birşey giymeyin açık saçık dolaşın tecavüzü savunmuyorum ama davetiye çıkardığı doğru

0|0
    0|0
  • Kasa gubingiyiniyolar mini etekler dartaytlar allah iskan eylesin ne diyim.

0|0
    0|0
  • çok açık giyinen kızlarda beyin olduğuna inanmıyorum

1|0
    0|2
  • çok sacma bir dusunce

0|0
    0|0
  • tecavüzmü,ilgi alanım :D

0|0
    0|1
  • Bu ülkeye şeriat lazım şeriat

1|0
    1|4
  • sonra suç erkeklerde öyle kızlar tanıdımki yüz bulmayınca çıplak fotograflarını yolluyorlar ama şimdi aşkı buldum

0|0
    0|0
Yükleniyor...