Beyler bayanlar ciddi yorumlarınızı bekliyorum

merhaba arkadaşlar.Benim 5 yıllık bir ilişkim vardı ayrılırken çok kötü şeyler söyledik birbirimize özellikle ben onurunu kıracak şeyler söyledim bana hakaret edince dayanamadım en yakın arkadaşını ayarla gibisinden şeyler söylemiştim bir daha armcağma dair kendime kfr ettm yeminler ettim o gece ayrıldık ertesi gün çıktığı biri olduğunu söyledi ben hiç aramadım onunda aramicağını düşünmüştüm ama aradan 1 ay sonra beni aradı.aramasına hiçbir şekilde karşılık vermedim gururumdan onu aramıyorum ayrılalı 1.5ay oldu sizce tekrar arar mı beni

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• Şimdiden sonra alışkanlığa döner bu iş uzatmayın.

0|0
    0|0
    • Cevabımdan etkilenip ilişkini mahvetme sakın yinede kendi düşüncelerini göz önünde bulundur.

Erkekler Ne Diyor 4

• O çocukta öğrenicek kızların hangi dilden anladığını kızlara nasıl davranılması gerektiğini ama işte yavaş yavaş tecrübe edinerek bu gibi olaylardan

0|0
    0|0
  • Ağır konuşmuşsun arkadaş, ayrıca 5 yıl diyorsun bu ilişki çok yol kat etmiş bitecektir malesef devam etmez. Olur belki barışırsınız ama yine bitecektir 5 yıl çok uzun bir süre

0|0
    0|0
    • +5yıl daha düşünüyodum olmadı hayırlısı artıkın :))

• kesinlikle öyle yorumların için teşekkür.ederim

• rica ederim

• aramaz ya unutmuştur bile ümitlenme boşuna

0|0
    0|0
  • okadar agır laflardan sonra arasa ne değişecek eskisi gibi olamadıktan sonra

0|0
    0|0
    • sadece aramasını istyrm

• sevgisinin ağır basacağını biliyodum bunlara güvenerekten saydım savurdum 5yıllık bir ilişki benim için çok ağladı beni mutlu ettmek için hediyelerin pahallılığından kaçınmazdı ben bir başkasıyla konuştuğum zaman sanki ona ihanet edyomuşum kimseyi almıyorum hayatıma.onunda ayrılağa sayğı duyması gerekmez miydi bir gün sonra hayatına bir başkasını alması hiç inandırıcı gelmiyo bana

• o eğer birisiyle çıktıysa seni unutmak için çıkmıştır ama sen onu beklemissin

Kızlar Ne Diyor 3

• gurur engel olmuyo bazen belki gene arıcak seni ama ilşkiniz hiç bir zaman ilk günlerdeki gibi olmucak bitmesi gerekn bir lişki haline gelmiş bence bırk aramasn arasada açmamalısın zamanla yaran dinecektir illaki içinde bir yerde o hep kalacaktır ama kalp bu zamanla özlemktende usanıyo gün geleek çok bunalımlara girecksin blki yıllar snra onu unutacksn blki hiç bir zaman unutamaycksn blki bidha kmseyi bu denli sevemeyecksn ama gururuneden sakın vazgcme insan gururu ve onuru için yaşar cnkü senin bu yaşadklarını bnde yaşadım hepsini hemde ama gururum icn bırktım o aşkın peşini

0|0
    0|0
    • peki döndü mü sana

• ayrılacak olsanız dahi ilki kadar canın yanmıyacaktır bunu net söyleyebilirim

• belkide öyledir illaki mesela daha 2 gün önce arkdsım saat 23:23 sedat bni düşünüyo dedi benim smdiki sevglm adı hakan bende hakanda bni düşünüyodu dycem yere aklımda eski sevglmn adı berk cıktı berkte bni düşünüyodur ddm yanmda kız arkdslarm vardı herkz bna baktı sadece sustm ben büyük bir suskunlk oldu kmse knusmadı herkz birbrnn yüzüne baktı dondm kaldm bnde

• O kadar laf saymışsınız birbirinize aranızda saygı kalmadı dönse bile eskisi gibi olmaz senin söylediklerini hep kafana vurur unutmaz geçmişi

0|0
    0|0
    • onu affedeğimden değil sadece döndüğünü görmek istiyorum

• bende aramam ne arayacam

0|0
    0|0
Yükleniyor...