Eski Sevgilim Beni Dudagımdan Öptü Peşimi Bırakmıyor Ne Yapabilirim?

Eski Sevgilim Beni Dudagımdan Öptü Peşimi Bırakmıyor Ne Yapabilirim? İyi hoş güzel kız ama artık bitti sevmiyorum geçen evime geldi biranda konuşurken dudagımdan öptü yapma dedm çıkardım dışarı seni bırakmam dedi ne yapacam bilmiyorum ./

0|0
6|2

En İyi Kız Görüşü

• Vay edepsiz ağzından öpmüş bir de :(

0|1
    0|0
    • sevgiliykende çok sapıkça davranıyordu :D istesem hemen yataga atardım ama nasıl olduysa tuttum ekndimi helal olsun taş gibi hatun ama tuttum kendimi takdir ediyorum :D :D

Kızlar Ne Diyor 5

• ohaa kıza bak :)

0|0
    0|0
  • ne diye öptürüyosun kendini, sevmiyosan salla

0|0
    0|0
  • Sevgilin varken mi oldu bunlar?

0|0
    0|0
    • sevgilim yok şuan eski sevgilim geldi duduagımdan öptü seni seviyorum bırakma beni dedi git dedm boynuma sarıldı agladı kaldırdım git lütfen dedim gidiyorum ama seni sevmeye devam edecem dedi

• Yansın karıların alayı su getiren itfaiyenin hortumunu s.keym

• Senin gibileri yansın dicemde yapacak bişey yok Allah ıslah etsin :)

• Nasıl kızlar var böyle =D

0|0
    0|0
  • Dewam et :D dewami gelsin :D

0|0
    0|0
    • devamı gelirse sonu gelmez :D

• Bak işine

• onların ki yarr.kta bizim ki değil mi

Erkekler Ne Diyor 2

• büyük ihtimalle aşık oldugu kişiyi süründürmek için seni kullanıyor dikkat et çok kötü dayak yiyebilirsin kıza pek yaklaşma benim sevgilmde öyle yaptı çocugun 2 kez kemiklerini kırana kadar dövdüm asla bacagıan dokunma etrafta birileri varken.

0|0
    0|0
    • Yok koçum merak etme beni dövecek adam daha anasının karnından dogmadı boşuna mı 81 kilo kickbox türkiye şampyinu oldum ben

• tamam abi hadi size kolay gelsin

• ama s.keym ya hoş karı :D

• Seni seven birini bulmuşsn değerini bil bence mesela beni kimse sevmedi ben ne yapam :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...