Galatasaray brumanın gaziantepe kiralanması hakkında ne düşünüyorsunuz?

bildiğiniz gibi bruma 6 ay sahalardan uzak kalacak daha yeni amelliyat oldu ama galatasaray sakat brumayı yiğit gökoğlanla beraber gaziantepe kiralıyor sakat bruma oynamayacağına göre gaziantep niye alıyor üstelikbu hafta gazianteple oynayacaklar bu bir şike transferi değil mi sizce ?

0|0
4|11

En İyi Erkek Görüşü

• Hiç yakıştıramadım gs şike yaparmı hiç onlar pembe s*çıyorlar sütten çıkmış akkaşık hepsi lütfen sormayalım bu soruları

0|3
    3|1
    • evet onlar sütten daha temiz dünyada herkez şikeci bir tek galatasaray temiz kendilerini bu şekilde avutuyorlar :D

• Onla bu bir mi ? Emenikeyle maçtan önce görüşüyorsunuz ve takımın en önemli oyuncusuyla neden o maçta oynamıyor.Bizde öyle bir durum yok biz onlarla maç yaparken bir oyuncu almıyoruz veya başka birşey biz sadece oyuncu satıyoruz.

Kızlar Ne Diyor 4

• yok canım galatasaray yapar mı lütfen soran galatasaraya laf atma :))

0|3
    1|0
  • Sen aptal mısın? Bir şeyi bilmeden konuşma tabi Galatasaraylı olmadığın için aklın ermez senin bizim elimizde 2 yeni transfer var ve lisans çıkartılması lazım tabi senin o çok sevdiğin aptal federasyon sözleşmeyi eskiden dondurduğu oyuncular gibi dondurmayınca bizi zora sokunca kiralamak işlemlerimizi de haksız buluyorsunuz değil mi şikeciler fazla konuşmasın bence siz ülkeyi yeterince batırdınız zaten

0|0
    0|0
    • düzgün konuş sen aptal mısın ne demek

• size göre öyle bize göre bunda bir şike durumu yok

2|1
    1|2
  • Yabancı kontenjanını açmak için yapılmış bir durum .

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• şike derken? ne şikesi? kimin hakkını emeğini çaldık? bruma antebe kiralandı saçma bir kuraldan ötürü feNerasyonun kuralları yüzünden e bizde karşılık olarak yiğit gökoğlanı verdik antebe burada şike nerde Türkiyenin tertemiz takımı Galatasaray yine çok temiz ve kurallar çerçevesinde bir transfer olayı gerçekleştirmiştir bundan garip olan ne ?

2|2
    0|5
    • ben ne diyorum bu ne diyor gazientep kiraladı kiralamasınada peki sakat brumayı oynatabilecek mi kimse sakat futbolcu almaz

• Bunlar anlamazlar kardeşim boşuna söylüyorsun

• Onların anladığı tek şey şike yapmak kardeşim :) şikeden bahsedersen anlarlar :)

• Şike yaptığı her yerden tescillenen şikecilerin bugün Galatasaray a transfer şikesi yapıyor demesi tam bir ezikliktir Antep Bruma yı ileride bir dünya yıldızı olacağı için almış olabilir Antepliler birgün Bruma bizede imza atmış diyeceklerdir

4|0
    0|2
  • Ne şikesinden bahsediyorsun.? Kimin hakkını çalmışsız kime para vermişsiz? Admlar yiğit istiyolarda bizde yiğit ve brumayı önerdik büyük ihtimallede parada istemicekler fazla böylelikle anlaşma yapılmış olcak sen hiç görmedin mi bu olayları.? Yurt dışında çok oluyor böyle şeyler.

1|1
    1|1
    • Evet futboldan da sadece gs lılar anlıyor

• Peki emenike transfer görüşmesi yaptı diye şikeci olduve maçta bile oynamadı o zaman niye çıkıpta bu etik bir olay demediniz ? bunlar farklı deme bana sonuçta transfer adı altında yapılan bir şey

• Herşey normal yani bu transferde tama anladım hoşçakal

• galatasarayda yüz kalmadı iyice arsızlaştılar artık açıktan açığa yapıyorlar birde federasyon yol gösteriyor böyle yapılır bu işler diye.

0|3
    4|3
    • bire utanmadan biz temiziz demezler mi ben ona gülüyorum niye sakat bruma alınıyor gaziantep oynatmayacak nasıl olsa onlara göre buda temiz tabi :D

• Kardeşim sende sorun var galiba.Federasyon sizden yana daha neyin ağlaması bu ?

• yabanci kontenjanini bosaltmak adina yapildi bu buruma alti ay sonra sahalara dönecek ama ne hikmetse federasyon sözlesmeyi askiya almayi kabul etmedi.Yönetimde böyle bir yol buldu.

1|0
    0|2
    • tff kabul etmedi değil siz futbolcuyla anlaşın biz karışmıyoruz dedi mete düren kendi azğıyla söyledi demekki anlaşamamış gaziantep sakat futbolcu niye alıyor ki salaklar mı

• brumayı ada kabul ettiler çünkü kabul ederlerse yiğit i bedavaya kiralıcaklar anladın mı güzel kardeşim bu antepin işine geldi cebinden para çıkmadı anladın ?

• eh ne olcak ki sonucta.. her takim kendi cikarina bakiyorbu sike sayilmaz.

• Kadroda yer açmak için verildi Bruma antebe.

0|0
    0|0
  • Dostum gs ye hersey normal geliyor onlar icin bunlar önemli değil hem onların uefa kupası var 1987 yılında sikede yapmadılar zaten olurmu ya onlar tertemiz bir kulüp :)))))

0|3
    3|1
  • ne şikesi ya karşılıklı anlaşılmış bir durum brumayı almak işlerine geldi çünkü bu durumda galatasarayın yabancı kontenjanı açıldı ve yiğitten az bir miktar para alıcaklar bu gaziantepede yaradı yani. teşfik primi ya da maç satın almıyoruz biz kontenjan açmak için adam kiralıyolar he kulübün buna hakkı var.

Ulan bir gün o şampiyonlar ligi kupasını da alıcaz tek eksik o kupa çünkü...

Buna da şans ya da şikeyle aldınız diecekmisiniz çok merak ediyorum ya

0|0
    0|0
  • Şike belge dışı işler oluyor genelde burada herşey ap açık ortada boşuna ümitlenme gs hala tertemiz.

1|1
    0|4
    • siz gslilere göre temiz ama türkiyede hiç bir takımın taraftar size temiz demiyor sizin ne olduğunuzu herkez biliyor ayrıca bunu bana açıkla 6 ay sahalardan uzak kalacak bruma gaziantep niye alıyor oynatmayacak götlerine mi sokacaklar

• He gülüm haklısın.

• haklıyım tabi sakat futbolcuyu kiralıyorlar sonra bişey yok diyorlar eğer amrabat dany ya da her hangi bir futbolcu olsa kimse bişey demez çünkü bunlar sağlam futbolcu en azından gazientepte oynarlar ama daha yeni sakat olan bruma olunca garip oluyor

• hayirlisi olsun iki tarafada

0|0
    0|0
Yükleniyor...