İŞİTME ENGELLİLER .

İşitme engelli insanlara zaafım var yani ellerimi kullanmayı seviyorum dudaklarımı oynatmayı seviyorum sesiz insanların dertlerini parmaklarıyla anlatmasını seviyorum kesinlikle bir sevgilim ya da bir koca ya da çok yakın bir arkadaşım olucaksa bu insanlardan biri olmalı kolay olmadığını sizden daha farkındayım inanın ama bu tür insanlar karşımada cıkmıyor işaret dilini nasıl öğrene bilceğimi araştırdım ama bilemiyorum yani

BENİ ANLIYA BİLİYORMUSUNUZ SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ NE ?

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• seni anlıyorum biraz ama bence zor bir karar..işitme engelli gösterip kendilerini bana hakaret eden bir şahıs vardı bu sitede..umarım o sen değilsindir..neyse konumuz şudur ki seni anlıyorum ama şunu bil ki insanlar konuşa konuşa anlaşır ama işitme engelli bir insanla yaşamak çok ağır olur diye düşünüyorum..ilk başlarda ben de senin gibi düşünüyordum ama vazgeçtim.çünkü işaret dili ile konuşmak güzel dahi olsa karşındaki senden daha masum ve saf olacağı için seni rahatsız edebilir bu durum..işitme engelliler iyi insanlardır genelde ama bu hastalığın Allahtan geldiğine inanmazsa senden daha zalim olur..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• haklısın benim abim de işitme engelli çevresindeki arkadaşlarına bakıyorum hepsi aynı abim gibi karakterleri düzgün insanlar o kadar saf ve iyi niyetliler ki ve ayrıca o parmakların hiç yalan söylediğini görmedim ve genelde çok duygusal oluyorlar.işitme engelliler için işaret dili kitabı var biraz araştırırsan çok rahat bulursun ayrıca özel kursları da var

0|0
    0|0
  • ya bacım keşke hayat şöyle olsa yakışıklı güzelle çirkin çirkinle enngeli egnegliyle ama değil o senin seçimin engelii ve deli dernegine ugra deliler derneginde sana yardımcı olurlar

0|0
    0|1
  • değişikmiş bol şans sana

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Çok güzel bir düşünce! :)

Ben de istiyorum işaret dilini öğrenmeyi.

Kursları araştırdım, İSMEK'te Ümraniye ve Fatih merkezlerinde var. Başarı belgesi de veriliyor. İlerde öğretmen de olabilirsiniz.

Aynı şekilde Ataşehir Halk Eğitim Merkezi'nde de mevcut kurs. İstanbul'daysanız öneririm. Onun dışında ne yazık ki kendi kendine olmuyor. Daha doğrusu ben beceremedim. Kolay gelsin. :)

0|0
    0|0
  • bana da çekici geliyorlar. neyin kafasını yaşıyorum bilmiyorum :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...