Sıkıldığınızda ne yaparsınız? yaşamı nasıl gitmeliyim bilmemiyorum?

1. insan sıkıldğında ne yapar?

2. bazen öyle şeyler oluyor ki içinden çıkamıyorum kalıyorum? bazen para derdim bazen işsizlik bazen de kadınsızlık? Kaldıramıyorum hayatı çekip gidesim geliyor en uzak ve ücra yerlere sesim duyulmasın diyorum çekmeyim acı bütün hayat bitsin çıkamıyorum içinden bu hayatın çıkamıyorum yetmiyor bana artık bu yaşam?

kendime yön dahi çizmeyorum sadece bakıyorum.

canım kadın istiyor para ile git yat zevk almıyorum ki? ben sevgiye ihtiyacım var anlamıyorlar ki bunu aptal kadınlar. sıkıldım ya yol bulun ya ölüm bulun bana. ama bulun bitsin artık acılar.

0|0
0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

• Erkeklerden

0

Kızlardan

0

alış kanka bunlara

0|0
    0|0
    • nelere alışmadım ki öyle doldum öyle doldum ki artık kafayı çarpa çarpa yer kalmadı. ta bu din değiştirmeye kadar gitti. şimdi kendimi taşıyamıyorum. sağ gizli kullanıcı yolun açık olsun. bazen gözyaşını dökersin ama artık gaddarlık acımasızlık yalan duygular ben de de başlıyor.eskiden severek değer verirdim artık bende değişmeliyim yaşa geç vur geç sev geç öp geç çalış geç ama hep geç.hayat bu aynen. teşekkür.0 elde sıfır siz insanlar doğrusuzunuz. duygusal varlık olarak ben ve benim gibiler yanlış

Yükleniyor...