Sevgili oldunuz ilk gün kızla öpüştünüz.. Siz bu ilişkiyi nasıl değerlendirirsiniz?

Sevigili oldunuz ilk gün kızla öpüştünüz.. Siz bu ilişkiyi nasıl değerlendirirsiniz?

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• bir kızı ilk gün öpünce kaşar zannetmek çok yanlış bir düşünce. ilk gün öpüşüp evlenenler var ilk gün öpüşüp yıllarca ilişkileri olan insanlar biliyorum.

İlk gün öpmek erkeğin kıza güven vermesine o anki atmosfere birbirlerinden aldığı enerjiye bağlı içgüdüsel. Kızlarımız tatlı varlıklarımız biliyorumki aralarında ilk gün öpüşmek isteyenlerde var sırf "beni kaşar zannetmesin" diye kendini geri çekiyorlar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• elektırık alacakmıyı dıye bakmıstır:d

0|0
    0|0
  • Erkek olsaydım,Yada erkek olmama gerek yok... Kesinlikle Kaşar olduğnu düşünürdüm.

0|0
    0|0
  • 'Cinsellikten başka bir b*k olmaz bu ilişkiden '

0|0
    0|0
  • ıkıncı gun cok sehvetlı gecıcek derım:D

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Kızı şöyle düşünürsek ilk buluştuğu gün öptüğü için yalaşık 60 tane erkek terk etmiş olsa 60 kişi ile öpüşmüş olcak bunlardan 10 tanesi lan bu ikinci gün eller diyerek devam etmiş olsa vede uygulansa etti 70 bir 5 taneside lan bu işin sonu yatak dese etti 75 bu bir varsayım sayı belli olmaz fazlada olabilir eksikte ama sen o listeye girme derim...

0|0
    0|0
  • ben bundan 3. buluşmada alırım lan derim içimden .

0|0
    0|0
  • ya arkadaş bu soru kaç kez soruldu .. öpmeyip ne yapcak yani konuşturma beni abisi si si siiii...

0|0
    0|0
  • Kız kaşarmış derim :D

0|0
    0|0
  • Bu hafta kesin vericek derim :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...