Kavgada yumruk sopa kafa tekme tokat bıçak ısırmak ne kullanırsınız veya kullanır mısınız?

kavgada yumruk sopa kafa tekme tokat bıçak ne kullanırsınız veya kullanır mısınız? kişinin üstüne gelmesini mi istersiniz yoksa siz mi mi direkt saldırırsınuz?efelik mi taslarsınız yoksa sessiz sessiz işinize mi bakarsınız(dövmek) KIZLAR ERKEKLER CEVAPLARINIZI BEKLİYORUM

0|0
6|3

En İyi Kız Görüşü

• saca basa girmiyorum direk yumrugu indiriyorum

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• çimdiklerim,ayağına basarım belki nasırı vardır:)

0|1
    0|0
    • :)))) en büyük silahınızı kullanın

• Hayatımda hiç kavga etmedim ki 5 yaşlarında ablamla ettiğim kavgalar hariç.

0|1
    0|0
  • yumruk ve tekme :)) işimi görür. Bıçak taşımayı falan doğru bulmuyorum

0|1
    0|0
  • valla tırnaklarım yeter

0|1
    0|0
    • kadınların en büyük 2nci silahı :))

• yanımda çakı taşırım ama kavgada zaten sırtına ya da omuzlarına bir çaksan oluyo

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Yok artık bıçak falan one yaa :)))

Kavga cahilin işidir uzak kalmaya çalışırım, merakım gereği uzun bir zaman uzakdoğu savunma sporlarıyla ilgili olduğum için önce saldırmayı değil savunmayı seçerim. 2 kez bıçaklı saldırıya uğradım biri tinerci bir ayyaş diğeride trafikteki bir kendini bilmez öküzün teki, gerçi ikiside bidaha unutamayacakları güzel bir dayak yediler ama bunlar ateşli silahta olabilirdi.. Maalesefki teksas gibi ülkede yaşıyoruz kimin ne olduğu belli değil, çok şükürki hayati bir tehlike olmadan atlattım.. bikaç adi kavgayı saymıyorum bile ama millet sanki ölümüne birbirine giriyor bıçaklar sopalar :((

Savunmada kalmak iyidir. Canıma kastedene iyi bir ders veririm ama allah göstermesin :(

İyisimi kavgadan uzak durun, kavganın galibi yoktur..

0|1
    0|0
    • kesinlikle katılıyorum karrdeşim ben kick boks muay thai antrenörüyüm kafama esti böyle bir soru sordum aklı olan kavga etmez zaten

• kesinlikle size katılıyorum zaten bizim öğrettiğimiz ilk iş aklını kullanarak karşındakini sen yönet,yönlendir uyar'' çok şükür bugüne kadar hiç bir öğrencim e dair şikayet gelmedi şu unutulmamalıdır ki sokaklarda kural yoktur ve hiç bir zaman gardını düşürme sırtını dönme ve mesafeni koru bu hayatta da böyle ringde de böyledir bunu öğrencilerime hep söylerim

• Çok güzel, zaten eğitim veren sizin gibi insanlar herzaman böyle tavsiyeler verir öğrencilerine, sokakta herşey serbest evet düşün artık ülkede adamlar trafikte silah çekiyor ne olacağıda belli değil, Başarılar..

• kavga etmemek için sonuna kadar direnirimde, kavga başlarsa 1 yumruğum yeter zaten g*tu toplayıp ayağa kalkamaz.

o onlarca yumruğun atıldığı Türk filmleri yok muhele tam komedi :)

dövüşten anlayan bir adam ilk defa izlese, bu filmi yapan adamlar hayatında dövüşmemiş der..

saçmalığını geçtim, hafif sert bir yumrukla bir insan beyin sarsıntısı geçirebilir hatta komaya bile girebilir, biraz gerçek sokak kavgalarını araştırın youtube dan falan ;)

0|1
    0|0
    • benn bu camianın içimdeyim zaten önerin iiçin sağol ;)

• Abi yanlış anladın :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...