Kızlar , çıkma teklifi alırken aklınızda kalan hoş kelimeler ? :)

Kızlar birinden hoşlanıyorum , ve onunda benden hoşlandıgını düşünüyorum zamanı geldi artık bugün bulusma teklifi edip acılmayı düşünüyorum , nasıl bir konusma yapmalıyım sizce , ilk gördügümde aşık oldm sanki :)

Güncellemeler:
Evet bu kadar mı cevap geldi , hiç yeteri kadar değil :)

0|1
14|11

En İyi Kız Görüşü

• Karşındaki insanın içtenliğini sen bizden daha iyi biliyorsun hiç bilmediğim bir insana genellemelerle açılmanı önermiyorum o an içinden geldiği gibi gözlerine bakarak konuşmanı önerebilirim sadece.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Beraber şarkılardan konuşuyorduk. İşte ben şu şarkıyı dinliyorum falan bana bu şarkıların ona hep beni hatırlattığı tarzı şeyler söyledi bundan sonra şarkılarımızı beraber dinlemeye var mısın diye sordu falan. Yani beni en hassas olduğum noktada yakaladı : D

1|0
    0|0
  • Aynı dershanede aynı sınıftaydık, tanışalı 2 ay olmuştu o gün onun yanı boştu ve yanına oturmuştum. Fizik dersindeydik ve derste muhabbet ediyoduk. Fizikçide aksi bir adamdı attı bizi dersten. Koridorda bir şey söylemeden öyle birbirimize bakıyoduk sonra iyice yakınlaşıp ''yalnız benim için bak yeşil yeşil'' demişti. Gözlerim yeşil benim. :D Ay çok utanmıştım. Üzerinden 3 sene geçti ve ben hala yalnız ona yeşil yeşil bakıyorum. Hamzamm :3

0|1
    0|0
    • Ayy ben aşka geldim ahaha kızın gözleri renkliyse böyle bir şeyler yapabilirsin mavi mavi masmavi gözleri boncuk amvi bir gördüm aşık oldum şu gelen kimin yari asdS:

• çok güzelmiş , bende sımdı acıldım kabul etti :) inş hiç ayrılmayız :)

• icin geldigi gibi yap sevgilim bana cok acemice ve sacma acilmisti ama ictendi ve bana sacma gelmemisti

0|0
    0|0
  • hatırlamıyorum değişik bişie hep benimle çıkar mısın sevgilim olur musun vs. yahuu biri de romantik edeydi de aklımda kalaydı yaa :)

0|0
    0|0
  • Çıkma teklifi hiç almadığım için pek bilmem aslında ..'' Kalbim hayatımın sonuna dek şuan senin için yüzüne gözlerine baktığım gibi çarpıcak Son nefesimi verene kadar seni hep sevicem '' diyebilirsin..

0|1
    0|0
  • Bana 2 yıl önce mesajla "Artık sana aşkım diyebilir miyim?" diye bir teklif geldi.. Hala daha diyor. :)

0|0
    0|0
  • Valla bana bikaç kişi hayatinin yusuf'u olmayi istiyorum demisti

çok hoşuma gitmişti açikcasi :)

0|1
    0|1
    • yusuf derken neyı kasttemıslerdı ?

• �smim z�leyha'da ondan arkadalar herkeste ise yaramaz sanirsam :))

Bir kisiylede buradan tanistik ismimi sordu z�leyha dedim,bende yusuf diyesim geldi dedi

oda çok hosuma gitmisti :)

• �smim z�leyha'da ondan arkadalar herkeste ise yaramaz sanirsam :))

Bir kisiylede buradan tanistik ismimi sordu z�leyha dedim,bende yusuf diyesim geldi dedi

oda çok hosuma gitmisti :)

• Hiç şüphen olmasın ben seni sabri rövaşata golü atana kadar severim

0|2
    0|0
  • Karşısına çık ve ona şoyle de " Seni çok seviyorum bunu asla unutma " inan bana çok işe yarıyor eger seni seviyorsa karşılık verir yok sevmiyor sa yapıcak bişey yok iyi şanslar. .

0|0
    0|0
  • hiçbiri aklımda değil ama dur bitane saçma bişey vardı. saçların çok güzel demişti.

0|0
    0|0
  • yüz yüzeyken dil döken olmadı hep mesajda söylüyorlar sen yüzüne itiraf et etkili olur

0|0
    0|0
  • Lisede olurdu , hatırlamıyorum .

0|0
    0|0
  • Bence doğrudan teklif etmene gerek yok , zaren bir süreç içerisinde geçmesi daha hoş yani değerli hissetirmen bile yeterli ama sanırım benim aklımda kalanlardan biri bana "yandım-mfö" yü söyleyendisesi de çok guzeldi ve bana yeniden şarkılar söyleten kadını bastıra bastıra söylemişti , şirindi..

0|1
    1|1

Erkekler Ne Diyor 11

• valla kafada kurgulama bir keresinde ilk görüşte çok etkilendiğim bir kıza yapmıstım bunu böle görüp görüp gitmiyoz hep kaybediyoz gideyim şansımı deneyeyim dedim kütüphanedeydi kız ben raflarda kitaplara bakıyo gibi yapıp kafamda bütün senaryuyu kurdum sonra kızın yanına gittim tek çalısıodu masada şansına sonra yanına otudum kızın bana hayıdır diye bakıyo neyse lan ben o esnada bütün söliceklerim i unuttum :So panikle eeeö ne çalışıyosunuz? dedim ehe (bütün şansımı orda yitirdim:p) kız oldukça tatlı bir tonda istatistik ama bundan size ne? dedi ben ee şey çok güzelsisiniz ççok etkilendim sizden felan diye toprak kazımaya basladım kıza iltifat ettikçe o tatlı mimikleri oynuyordu ne güzeldi yaa neyse size ulasabilceğim bir telefon nosu felan ar mı dedim aynısını tekrarladı yok dedi ben pek ikendine ii bak dedim ayrıldım masadan

biri bana çok karizma yapmssın aslında dedi de nerede karizma yapmıstım o kısmı bulamdım:p

iyi çalışmalar

1|1
    0|0
  • Kızın adının Maya olduğunu var say.

"Yaşıtlarım sıradanlıktan kaçmayı farklılık sanıyor. Bu gibi durumlarda ne kadar aynı şeyi denemeyecegim derlerken daha da gülünç duruma batiyorlar bence.

Basit bir bakış bazen yaşadığın ana göre çok değerli olabilir. Veya basit bir söz dizilimi bazen enfes bir melodiyle anlam bulabilir. Etkileyebilir.

Basit şeyler bazen doğru adımlarla çok daha büyük etki yaratabilir. Önceden planlanmış bir şey bazen çok basit bir şey olabilir. Ve bazen basit bir çıkma teklifi çok güzel bir kıza söylendiğinde diğerlerinden çok daha güzel olabilir. Öyle olacağını sanıyorum..

Çünkü şu an basit bir teklifle kalbimi hoplatan kişinin kalbini çalmaya çalışıyorum. Bu delilik, çünkü işe yarayıp yaramayacağını bilmiyorum. Ben sadece deniyorum..

Benimle çıkar mısın Maya?"

0|0
    0|0
  • adamın dibisin herkes sen gibi mantıklı sorular sorsa bu sıte amacına ulaşcak tebrikler kardeşim :)

0|3
    0|0
  • Hacı baksana kızlarda nasıl havalandı ama.. :D

0|2
    0|0
  • Hiç beceremem böyle şeyleri

0|0
    0|0
  • seni ilk gördüğüm andan beri kalbim hızlı hızlı çarpıyor yanındayken çok mutlu her zaman senin yanında olmak istiyorum ayrılınca çok özlüyorum sanırım aşık oluyorum :)

0|0
    0|0
  • Çok iyi bir soru tebrikler :)

0|0
    0|0
  • cok guzel gozlerın var cok guzelsın de cıkma teklifi budur anlar o goz temasıda kur bunları derken gozunun ıcıne bak.

0|0
    0|0
  • adam kızlar diyor erkekler konuya dahil alıyor anlamadım ben bu işten bişey :p

1|0
    0|0
  • benim dayımın çoçukları varya mermiye kafa atıyorlar kafa :D

0|0
    0|1
  • herkez bir elmanın yarısını paylaşıyor ben senle yarım elmanın yarısını paylaşmaya hazırım desen buna ilave ben yaptım.bana güzel geldi ama hiç birine demedim :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...