Sapına kadar dışlandığınızı anladığınızda naaparsınız?

Şu an okadar ezik o kadar dışlanmış hissediyorumki napıcamı bilmiyorum ...

0|1
14|26

En İyi Erkek Görüşü

• Bende seninle benzer durumdayım. Çoooook az arkadaşım var onlarlada okulda görüşüyorum sadece. Bende dışlandım. Zoruna gidiyor insanın ama alıştım artık ailem var gerisi umrumda değil diyorum yoluma bakmaya çalışıyorum. Yalnızım derdimi anlatacak kimsem yok bir kız kardeşim var onunla beraber bir şeyler yapıyoruz onun dışında yalnızım sevgilim falan da yok zaten alıştım yalnızlığa. Yalnızlık zor eğleneceğin kafa dağıtacağın kişierin olmaması kötü böyle olmasınıda istemiyorum çabaladıkça tersine gitti bende artık yoruldum ve bıraktım. Üzülüyorum ama olmuyor sosyal çevrem bitti tükendi. Gerçi zaten yoktu da

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 25

• Birileri seni dışlıyosa bu komple herkesin yapmak istediği birşey değildir sanmıyorum... Ortada sözü dinlenen bir beyin vardır grubu yönlendiren dierleri ona ayak uyduruyo şimdilik...

O beyininde senle bir alıp veremediği var ya seni çekemiyo ya da bir konuda ona haksızlık etmişsin hıncını çıkarıyo...

Senin yapman gereken dierlerini kandırıyo diye onları suçsuz görüp inadına gidip o ortamda bulunmak değil...

Uzaklaş o kişilerden başkalarının akıllarıyla yaşayanlar adam olmayı beceremez bir türlü...

Tavsiyem tek tabanca... Yada adam gibi bir tane dost edin... O sana yetecektir...

1|1
    0|0
  • bir dakka dururmam

1|0
    0|0
  • Üzülme gecici bir durum

1|0
    0|0
  • Köşeme çekilirim, dışlayanlarla takılmam. İlla ki bir gün birisi diyecek, kanka niye takılmıyosun bizimle diye...

Verirsin fiyakalısından bir cevap.

1|0
    0|0
  • valla öyle hisetirecek birileriyle muhatap zaten olmam yani belli ederler gerci onlar kendilerini yav

1|0
    0|0
    • kuzenim akrabalarım arkadaşlarım bazen kardeşim hadi arkadaşları sildik öbürlerini nasıl silicez ağlıycam şimdi ya

• okey

• aferim böyle söz dinle :)

• Eğer haksız yere dışlandıysam intikam alırım, ama dışlamakta haklılarsa tekrardan değer kazanmak için uğraşırım

1|0
    0|0
  • sana herkes gıcık kapıyor nefret ediyorlar senden <3

1|0
    1|0
  • Sadece kendine güven, inan ve kendin için yaşa...

2|0
    0|0
  • çok oldu. umursamadım.

1|0
    0|0
  • Hadi bana eyvallah diyip çekip giderdim.

1|0
    0|0
  • insnalar öyle yaratılır güzel değilsen kafa kız değilsen şansın çok az kkimse seni gurubuna almaz bieşy olmaz kendin gibi insnaları topla gurup kur

1|0
    0|0
  • Sana karsı bu tarz yaklasım sergilemis insanlardan uzaklasarak basla ise görmezsen duymazsın kendini ezik felanda hissetmezsin..

1|0
    0|0
    • abi hepsi 7/24 sosyal medyada mesaide görmemek biraz zor yani facebooktan sırf bu yüzden çıktım twitterdan da çıkıcam bu gidişle

• sağol :-)

• Sende sagoL..

• ya bazen bazı insanlar dışlanmak istercesine kelimeler sarf eder taam mı bu onları 1-0 yenik duruma düşürür o yüzden bir türk ata sözü vardır söz gümüşse sukut altın tatlım bilmiyorsan susucaksın seni seviyorum okey

1|0
    0|1
  • s**tiret gün gelir devran döner horoz domalır tavuk siker yaz bir yere :):)

1|0
    0|1
  • İsyeeeaaannnnnn diye bağırırım :)

1|0
    1|0
  • Git kafasına sık :D

0|0
    1|0
  • sapına kadar dışlanmak...!

geçer bir gün geçer ama acısıyla ezikliğiyle...

1|0
    0|0
  • bende onu s*klemem

1|0
    0|0
  • dışlandığım yeri terkederim yeni yerler bulurum

1|0
    0|0
    • mesela yaşadığın şehir beni birden yok sayanlar hep akraba çevrem arkadaş çevremde öyle ama onu aşmıştım ama yakınlarımın bu derece nankörlük etmesi oruma gitti sonra durdum bir düşündüm hiç eğlenip gezebileceği ne bir arkadaş arıyor ne bir yakınım annemler var ama annemle arkadaş olamıyorum aslında sorun neden olduğunu bilmememyalnızlığı severim ama hatırlanmamak ya da yok sayılmak çok kötü

• sorun şu uzun bir bunalıma girmiştim o sürede kimseyi görmek istemedim aramadımda sama inan onlarda ben i aramadı niye aramıyosun niye böylesin diye sormadılar sonra karşılaşıncada bana sitem etiiler hiç aramadın çağırmadın diye anlamıyorum yani bir kere bile sormamışsın napıyosun nasılsın ne düşünüyodum ne yapıyodum bilmiyodular bile ..ama aramadım diye şikayet etmeleride komik ben aramadıysam sen arasaydın değilmi zaten arkadaşlarım neden böyle bişey yaptı bilmiorum ne zaman arasam meşgullerdi

• ve şimdi karşılaştığım manzara budur eskiden didişen insanlar hatta kavga etmemeleri için aralarında durduğum insanlar ve birbirlerinin arkasından konuşan insanlar nasılsa canciğer olmuş güya bana gösteriş yapıyorlar sanki anlamıyorum sanki ben kasten bişey yaptım sanırım bundan sonra umursamıycam bu soruyu sorduğumda çok üzgündüm ama şuan şükürki daha iyiyim sadece konuşacağım dert dökeceğim fikir alıp vereceğim kimse kalmadı pek.. konuşmak lazımmış

• yalnızlıga alışırsın zamanla psikıyatrı doktoruna gıt ılac versın duzelırsın

1|0
    0|0
  • Beni Dışlayanı bende dışlarım kafa Rahat eder

1|0
    0|0
  • ya içinde bulunduğun ortamı değiştir ya da uyum sağla

1|0
    0|0
  • kahretsin hep dışlayan ben oldum:P

0|0
    1|1
  • Nasıl ve ne konuda, direk mi yoksa bazı muhabbetlerde mi

Direk ise muhatap olmam o şahıslarla

0|0
    0|0
    • genel bişey bu arkadaşlarım aramaz oldu akrabalarım da öyle yani kendimi bir tuhaf hissediyorum aşağıdaki cevaplaarımı oku anlarsın zaten

• bazi isnsanlar oyle iste insan da diyemezsin onlara, benim durumum da oyle idi fakat benim bunun neden oldugunu biliyorum.

bak sen seni dislayani degil sana deger verenini gor, o dislayanlardan bir halt olmaz, bizde goze goz cana can derler, iki elimiz kanda olsak en buyuk dusmanimiza bile yardimina kosariz, turk kulturunun islamin temel kurali. ha bunlar onlarda yoksa s**tirett onlari, onlar kim ki, ben meselya eskiden gittigim yerlere gitmiyorum ve ciktigim yerlere tek gidiyorum, beni satan ol

• gerçekten dışlanıyo musun ve dışlandığını nerden anladın

1|0
    0|0
    • benden habersiz buluşmalar yapılıp twitterda facede fotoğrafların gezmesi ve beni 1 kere dahi aranılmaması hemde bunu yapan" sana destek olucam bu yıl" diyen kuzenim ama kimseye güvenilmiyceğini herkesin 2 yüzlü olduğunu anladım ne kadar iyi niyetli olursan ol hem hissediyosun zaten bunların ne amaçla yapıldığını

• sonuçta onun da kendine göre hayatı var biraz anlayışlı olmalısın anlıyorum sıkıntıların var sterslisin ama biraz sabretmen gerekiyor

Kızlar Ne Diyor 14

• Onlara fazla deger verme, onlara cok deger veriyorsun o yüzden dislaniyorsun.Onlarin degil kendi degerini bileceksin! Onlar kim be? Birak ALLAH askina! Kendini önemse biraz.Onlari o kadar önemsiyorsun ki onlari gözünde büyütüp birsey yapmissin kendini unutmussun.Kimse senden degerli degil.Bak! Kendini hazir hissetigin zaman kalemi aliyorsun bir kagida yapman gerekenleri degistiriyorsun.Senin kendine güvenin yok o yüzden böyle konusuyorsun.O yüzden kendinde degistermen gereken seyleri, kendini nasil görmek istedigini yaziyorsun ve hemen birbir uygulamaya basliyorsun.Ilk önce kendini sevip deger vererek önemsiceksin ve kendine güvenin yerine gelecek, senin degerini bilmeyenleride kendin dislayacaksin onlara fazla deger vererek kendilerini birsey sanmalarina izin vermiceksin, ondan sonra senin degerini anlarlar.Kacan kovalanir arkadasim!

1|0
    0|0
    • çok çok sağol desteğin için :-)

• Unutma kuzular sürüyle kurtlar tek dolaşır :).Boşver gitsin.Tek takıl.

1|1
    0|0
  • Benim hic arkadasim yok ayda yilda bir belki gorusuruz kendileri gorusmek isterse yoksa umrumda olmaz acikcasi kuzenlerimde de is yok kimisinin burnu havada kimisi aramiyor ama umrumda degiller ailem var cok sukur Allah kimseyi kimseye muhtac etmesin ailen seni dislamiyordur sana oyle geliyor basina bisey gelse Allah korusun en cok uzulen ailen olur sen onlara saril arkadas onemli degil kafa daha rahat oluyo inan bana

1|0
    0|0
  • Bende çok dışlanıyorum ailem tarafından 1.derce akrabalarım tarafından bir sey söyleyim tınlamorlar bile ya da dalga geçiorlar

1|0
    0|0
  • kalk git abi.

1|0
    0|0
    • nerden kalkıp gidiyim bu bir ortamda olan bişey değil genel bişey

• anlayamamışsın. onlarından dünyalarından kalk git. ilgilenecek daha önemli şeylerin olsun.

• eğer seni bir konuya almıolarsa aradan hemn bir konu aç eğer takmıolarsa bağrırak nie bni takmıosunz de

0|0
    1|0
  • eğer ortada anlamadığım bir konu varsa şakaya vururum hemen ve konuyu değiştiririm.. ama eğer bildiğim halde kimse beni tınlamıyorsa oradan kalkarım..

1|0
    0|0
  • Kendi çapımda takılırım yalnızlık güzel :)

0|0
    0|0
  • Sende onları dışla

1|0
    0|0
  • Öyle hissedildiğim bir yerde 2 dakıka bilene durmam.

0|0
    0|0
  • Hiç bir şey yapmam.

0|0
    0|0
  • onları bilgi ve kültür anlamında geçmeye çalış zor bir durum allah yardımcın olsun dua et...

1|0
    0|0
  • o ortamdan uzaklaşırım

0|0
    0|0
  • Bunu bazen kabul etmek zor gelir, yok ya öyle degildir heralde derim. Ama yaptıgım genelde, boynumu aşagıya egip, yinemi kaybettim demektir.

1|0
    1|0
    • hangi konuda dışlandın?

• Onların kendilerince bir nedeni vardır. Belkide hayatlarında ilgilenicek daha başka şeyler bulmuşlardır. Hiçbir dost senin sonsuza kadar yanında durmaz. Sen dimdik ayaklarının üstünde dur. Ve senin en iyi dostun ailene sarıl.

• çok teşekkür ederim desteğin için çok sağol :-)

Yükleniyor...