Bu şekilde yaşamak çok zor

Bende kişilik bozukluğu var bazen kendimi tanımıyorum başka birinin kişiliğine geçiyorum mesela o anda en çok ne ile ilgileniyorsam o kişiliğe giriyorum psikiyatrist ilaç verdi ama kullandığım halde geçmiyor sizce nasıl normal bir insan gibi yaşarım

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• Böyle bir farklılığın farkınde olman, aslında bunun ilaçlı tedavi gerektirmediği anlamına geliyor.

Bana daha çok aşırı Empati yaptığından böyle oluyor gibi geldi.

Senin dışında cereyan eden Olaylra çok fazla kafa yormamalısın, Zamanla alışıp atlatabileceğin bir durum bence. Zira her insanda olan bir şey bu. Sadece sende biraz fazla. :-)

1|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Cumaya git bugün belki düzelir.

0|0
    1|0
  • böyle problemlerde hep bayanlarda tuhafsınız hey şey sorun her şey :D iyi birini düşün onun kişiğni yaşa en azından

0|0
    0|0
  • ergensin ya ondandır tatlım

0|0
    2|0
  • 2 şamar yersen kendi kişilğine bürünürsün :D

0|0
    2|0
    • Burada ciddi bir şeyden bahsediyorum yardımcı olmayacaksan cevap verme

• Ciddi cevap veriyorum.Sosyalleşmeye çalışarak.Arkadaşlarına yaptığın yanlışları düşünerek.Kişiliğini zamanla düzelecektir.

• o nası bişey ya ilkdefa senden duydum

0|0
    0|0
    • Google kişilik bozukluğu yazarsan görürsün

• e sen de sorsana oraya diyicem kırmak istemiyom şimdi sabah sabah kimseyi

• kimseye özenme ;)

0|0
    0|0
  • Oğlak burcumusun

0|0
    0|0
  • sağlam bir dayak yesen aklın başına gelir emin ol.

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Çok zor bir durum.Allah yardımcın olsun :).

1|0
    0|0
  • Ilaclari salla daha kotu yapiyor o ilaclar insani psikologa git seanslarla terapi yapiyor ilac vermiyor

1|0
    0|0
  • Bu biraz özenmekten kaynaklı heralde, kendini begenmeme ya da özgüven sorunu. İlaçlarını kullanmaya devam et, bu hastalıgı genelde psikologlar degil psikiyatristler çözer. Çünkü baya ileri düzeyde ve sadece terapi alarak geçiremiyecegin bir hastalık. Ama ilaç tedavisinin yanında psikolog yardımıda alırsan bu süreci daha hızlı atlatırsın diye düşünüyorum. Geçmiş olsun.

1|0
    0|0
Yükleniyor...