Valla içim cız etti Aydın yılmaz için düşünceleriniz?

Ben çok üzüldüm yaaa umarım iyileşip futbola geri dönebilir:(

0|0
218

En İyi Erkek Görüşü

• Çok kötü oldm izlerken

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 17

• Çok kötü bir sakatlık geçirdi futbol anlamında Aydın bugüne kadar beklentileri karşılayamadı ama 2007 deki Şampiyonlukta kritik goller atmıştı ne olursa olsun kendi alt yapmızdan gelen bir oyunce gelecek sezon hazır olacaktır

0|0
    0|0
  • (eski bir amatör futbolcu)yavaş çekimde gösterirken bakamadım hele serdar özkan ağlayınca..pek duygusal değilimdir belki ama tüylerim diken diken oldu.

1|0
    0|0
    • serdarın psikolojiside altüst oldu birde geri dönemezse serdar dahada vicdan yapar yazık:(

• inş.bir gsli olarak yapmaları lazım zaten benim erkek kardeşimde futbol oynuyor gs kulüpte bir an kardeşim gözümün önüne geldi allah kimsenin başına vermesin ne diyeyim

• hadi yaa çok ii. sölesene chelsea maçına bilet ayarlasın fiyatı ödenecek bulmak sorun. allah önünü açık etsin kardeşinin

• şunu gizli yazmanın mantığı nedir,hayırdır fenerbahçe yöneticisi filan mısın.reklam olmasından mı korkuyorsun..

0|0
    2|0
    • tek takıldıgın bumu sanane arkds

• aydının sakatlığına üzülünce ne oluyor,hala duygu beslediğinin farkına varıp mutlu mu oluyorsun.

• bence geri dönmemeli..galatasaray onun alternatifini bulur...bence en iyisi endoğan adili için oldu..endoğan daha hırslı olacak bu sene..

0|0
    0|0
  • Hangi Takımdan Hangi futbolcu olursa olsun sonuçta işleri o ekmek paralarını kazanıyorlar, yanlış bir şey düşünmek mümkünmü

0|0
    0|0
  • ne cız etmesi rakip oyuncu bile ağlıyor insamlık adına çok kötü bide canlı canlı görünce bir farklı oluyor insan,düşünsene suruyedeki katliamı canlı canlı izliyorsun ancak duysuna hakim olamayanlar bir şey hisssetmez ;)

0|0
    0|0
  • gecmis olsun.

0|0
    0|0
  • tam olarak geri dönmesi korkmadan ikili mücadelelere girmesi en az 2 yıl alacak umarım yanılırım

0|0
    0|0
  • Allah acil şifa versin

hala şoku uzerımde canlı ızleyınce ınsan daha kötu etkılenıyor

0|0
    0|0
  • bende çok üzüldüm

0|0
    0|0
  • sonraki sezon oynamaya baslar

0|0
    0|0
  • Bu sakatlıklar ziraat türkiye kupasının adaletsizliğinin eseri.

0|0
    0|0
  • bu sezon bitti ama seneye geri döner futbola İnşallah

0|0
    0|0
  • birşey olmaz para çok onlarda eskisinden iyi hale getirirler

0|0
    0|1
  • aynen çok kötü oldu geçmiş olsun

0|0
    0|0
  • bnce bu sene forma giyemez

0|0
    0|0
  • ben de üzüldüm ya offf

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Üzülmeyen kalmadı zaten diğer takımlar bile geçmiş olsun dileklerinde bulundular Beşiktaş ve Bursa mesela

0|0
    0|0
  • yüreğimden parça koptu sanki onun acısıyla empati yapmıştım o an

0|0
    0|0
Yükleniyor...