Bilgisayarımda bir takip programı olup olmadığını nasıl anlarım?

Soru kısmı bıraz degısık ama aslında aramaya calıstıgım ozellıkle bır program var. Bılgısyarıma yuklu olup olmadgını kontrol edıcem.

Ekranda tıkladgınız herseyı ekran goruntusu olarak kaydeden

Bılgısyaarda kendını gızleyen ve coklu tuslara basılınca acılan

Her bastıgınız tuşu kaydeden ne yazdıgınızı yani

sizden baskasının onu acma ve gormesı ımkansız program

BÖYLE BIR PROGRAM VARDI . BU PROGRAMIN ADI NEYDİ?

ve

Bilgisayarımda bir takip programı olup olmadığını nasıl anlarım?

Güncellemeler:
erkekler bu konuda daha bılgılılerya. cunku kızlarn aklna gelmıyr kızlar saf :D
baska bılgısyar takıp programları olabılır mı? ben buradan bır sayfa acıp bırsey yazdgımda , atıyorum eskısehırdekı bır casus kısıye /yanı bılgısayarıma bır sey gondermıs olan) bunun bılgısı gıder mı?

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• Trojen, keylogger gibi casus yazılımları diyorsun. Bu programların kullanımı yasak diye biliyorum. Kullanan kişiler kötü amaçlarda kullanırsa yazılım sahipleri gerektiğinde polise verebiliyor falan.

Neyse sen sadece o tür yazılımların bilgisayarında olduğu endişesindesin. Kaspersky gibi güçlü bir antivirüs programı ile tarama yaparsa varsa bulur siler. He bazı loggerler bulunamayabilir sürekli güncellenir gizli kalır ama bunun için cebi dolu insanlar gerekir. Netten bulma free loggerlerle olmaz.

0|0
    0|0
    • Eskiden bir kızın bilgisayarını izlemiştim, şifrelerini almıştım, keyifli bir şey ama zor. Anti ile tarattır güvenmiyorsan format at ve güvenmediğin link ve dosyaları açma başına sorun gelmez.

• Çocukluk zamanları işte simdi kim uğraşır. Boş işler.

Erkekler Ne Diyor 6

• bu dediğin çoğunlukla programla değil keylogger denilen bir tür virüsle yapılır. bunu bir programlamadan anlayan sıradan biride yapabilir. eğer bu yolla yapıldıysa yeni yazıldıı için antivirüs programın tanımaz. öylece durur. sen foto müzik vs bişi sanarsın ama o dosya açılmaz asılnda. hiç bişi olmaz. o yabancı bir dosyaya rastladıysan onu sil bilgisayarından. onu silen için daha uzun şeylerede ihtiyacın olabilir eğer bulaşıcı bişey yaptıysa. öbür türlü bir arkın dediği gibi bilmediğin bir program varsa sil,

0|0
    0|0
  • bahsettiğin keylogger antivirüs kullan kaspersky 2014 hepsini süpüürür ben onu aşan bir keylogger görmedim

0|0
    0|0
    • emınsın dımıpekala sana guvenıyrm. keylogger ıcın tsk. ben onu kendı bılgısyarıma kuracagm. ve ya karspersky yukleyecegm.

• amerikanın bir uydusuna saldırdı sistemini bozmak içinde uyku kendi otomatik karşılık verince çocuğun bilgisayar uçdu :)

• :D derdı neymıs uyduyla yanı

• Hayal gücünüz ne kadar geniş ya :D

0|0
    0|0
  • Denetim masasında yeni gördüğün bir programın ismini nette arat anlarsın

0|0
    0|0
    • evet bu da mantıklı bılgısyarda acayıp acayıp seyler donuyor en ıyısı format

• kocanı mı aldatıyon napıon a.q askljdsalşdj

0|0
    0|0
    • ne sacmalıyorusn sen. ben bekarım brııncısı

ayrıca benm bır hayatım var ve bu bana ozeldır kımseyı ılgılendırmaz ve kurcalayamaz

• baska bılgısyar takıp programları olabılır mı? ben buradan bır sayfa acıp bırsey yazdgımda , atıyorum eskısehırdekı bır casus kısıye bunun bılgısı gıder mı?

• keylogger mı diyorsun?

0|0
    0|0
    • kolay gelsin sana :)

• :) tskkurler gizli kullanıcı

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...