Üşengeçlik mi yoksa aşk yok mu arada?

35 yaşında, işyerinden izin ve maddi problemi olmayan bir adamın yazın evleneceği 6 saat uzaklıktaki nişanlısının yanına sık sık gitmemesi görev bilinci ile özel günlerde gitmesinin sebebi ne olabilir? şöyle söyleyeyim ekimde nişan oldu ardından ilk yılbaşında gelip 1 gün kalıp gitti sıradaki ilk buluşma yine özel bir gün olan 14 Şubat olacak. normal mi bu süreler?

0|0
2|12

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 11

• Sorsan düzenli bir ilişkiniz var onunla;

Üzen de kendisi, düzen de kendisi...

Bir hikaye oluşturmuş kıt kafasında;

Yazan da kendisi, çizen de kendisi..

0|0
    0|0
  • iş esnasında patronu hırpalıyor olabilir, canı çıkıyor olabilir, biraz anlayışlı olalım. izin problemi yok diye yüklenmeyelim hemen günahını da almayalım.

0|0
    0|0
  • nerdesin sen o nerede valla benim sevgilim vardı ankarada ben İstanbul da her hafta sonu yanındaydım otobüsle gidip geliyordum

izmir de de bir zamanlar sevgilim vardı onda da hep gidiyordum bazen uçakla bazen otobüsle filan

0|0
    0|0
  • Bence normal,neden diyeceksin iş güç yoğun olabilir.işe daha fazla zaman ayırabilir çünkü bu yaşa kadar hep iş güç ile ilgilendiği için iş onun için 1 sıradadır.

0|0
    0|0
  • Ya cimrinin teki ya da Başka biri daha var

0|0
    0|0
  • Normal değil.Aşk sevgi yok sadece keyif için gidiyor..Böyle olacaksa evlilik hiç olmasın..

0|0
    0|0
  • sen daha iyilerine layıksin asfsdf

0|0
    0|0
  • seni ciddiye almıyordur. evlilik onun için olması gerekn birşeydr

0|0
    0|0
    • ben öğrenciyim bu nedenle tek telaşım mezun olmak. evlendiğimizde onun şehrine yerleşeceğiz. hazırlıkları o yapıyor. hazırlıklar konusunda heyecanlı beğendiği her şeyin fotoğrafını çekip gönderiyor. ama yolu göze alıp gelmiyor :(

• zamanı varsa yolu göze alamamak diye birşey mazeret değil

• değil tabi ki boynuz takıyodur

0|0
    0|0
  • işlernden dolayı gidemez belki sen cagır görüşelmde özledim de seni hemen gelir

0|0
    0|0
  • koyy götüne gitsin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Para harcamak istemiyordur cimridir.

0|0
    0|0
  • bence başkasının özel gününü düşünüp senin özel gününü düşünmüyosa bence o adam da sana karşı bişey yok

0|0
    0|0
Yükleniyor...