Olmayacağını bildiğiniz halde gider misiniz yoksa bırakır mısınız ?

arkadaşlar çok sevdiğiniz biri var ama vazgeçmeniz gerekiyor başka hiç çareniz yok ama bu kişi her gün etrafınızda ve ister istemz vakit geçiriyorsunuz ne kdar unutmaya çalışsanız da olmuyor ama sevmemeniz gerekiyor ne yaparsınız ? olmıyacağını bildiğiniz halde gidermisiniz ? yoksa bırakırmısnız ? nasıl ?Soruma cevap arıyorum ? yardım edin

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• öncelikle kendini düşünmelisin buna dayanarak yola çık olmaması gerektiğinde sen düşünüyorsan olmasın başkası değil...madem olmayacaksa da etrafında olduğunu söylüyosun ya sınıf arkadaşın ya da iş arkadaşın tabikide onunla konuşacaksın ama mesafeni koruyacaksın..zaman geçirmek için kurslara ya da spor solonuna gidebilirsin böylece zihnini boşaltmış olursun daha az düşünürsün ne kadar çok ortama girersen o kadar insanlarla tanşırsın ve olması gereken kişiyi belki orda bulursun :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Ben ce, en zor ama, en doğru adımı atmalısın... Hemen bir sevgili bul kendine ve onunla da bir ortam da bulunmaya devam et, ve o da senin kankan olsun.. ;)

0|0
    0|0
  • Ahh be abla sevdigini birakmak kolaymi her yigdin harci degildir isin cok zor allah kolaylik versin neden birakman gerekiyor acaba bunu bilsek daha cok Ardimci olabiliriz

0|0
    0|0
    • evli-mutlu-çocuklu yeter mi ?

• Fazla bile oldu ahh be abla nasil biseyin icine girdin sen birakmalisin pesini o seni birakmasa bile sen birakmalisin allahtan kork ablacigim ikerde hayatinin mutku olmasini istiyorsan benimde bir arkadasim vardi 3 cocuklu 13 yillik evli elemanina asik oldu tabiki benim arkadasda asik olmasi icin elinden geleni yapti eve gitmez oldu aonra ayrildi kizda adamin pesini birakmadi evli oldugunu ögrendi halde simdi hergün kavga dayak kiz perisan ayrilmak istiyor ama korkuyor adam cocuklarini özlüyor

• Olmayacağım nı bildiğim halde görü görüne bu olacak demem ve bırakırım.çünkü büyük ihtimalle olmaması için engeller vardır.

0|0
    0|0
  • eger gerekiyorsa bırakırım ben acıkca söylerim

0|0
    0|0
  • O işler öyle olmuyo

Unutamassın devamlı aklının bir köşesinde olur

Umursamamaya çalışırsın sadece

0|0
    0|0
  • bırak gitsin başka biriyle çık unutrusn

0|0
    1|0
  • Eğer işin içinde eşler ve çocuklarında bulunduğu bir aşk varsa, insan insan olduğunu hatırlamalı ve vazgeçmeli.. Sende vazgeç.. Yuva yıkanın yuvasıolmazmış zaten..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• hep huzursuz mu olacağım öyle ya da böyle vazgeçerim

1|0
    0|0
  • aklın ve kalbin ondayken baskasıyla yapamazsn. olmayacagını da biliyorsan hiç bulasma alışkanlık gibi düşün bir sure sona wazgecersn .

0|0
    0|0
  • Kalbin acisa da bazen gitmeyi bilmek gerekir

0|0
    0|0
  • umursamıyor gibi davrandığında durumu kabullenmen daha kolay oluyor. ondan her gün düğün hazırlıklarını dinliyorum. hatta karısıyla yaşayacağı eve ait detaylarda fikrimi alıyor. bunu yaparken çok eğleniyormuşum gibi davranıyorum.acımı hafifletiyor :(

0|1
    0|0
    • neredeyse aynı durumdayız tek fark benim sevdiğim adam çok dan evlendi.

• dilerim ikimizde kendimizi mükemmel hissetmemizi sağlayacak bize bizim kadar değer verecek adamlarla en kısa sürede karşılaşırız.

Yükleniyor...