11 Eylül saldırısının aslında hiç yapılmamış olduğunu Bin Laden denilen kişinin aslında CIA ajanı olduğunu

11 Eylül saldırısının aslında hiç yapılmamış olduğunu Bin Laden denilen kişinin aslında CIA ajanı olduğunu kimler biliyor?

Arap ülkelerine girilmesi için bir bahaneye ihtiyaç vardı ve o bahane 11 eylül saldırı denilen yalanla sağlandı. Böylelikle bazı projelerin ilk adımı atıldı...

Yahu size de garip gelmiyor mu bütün arap ülkelerinde sırasıyla devrimlerin olması?

Libya'da, Cezayir'de, Mısır'da, Suriye'de ardı ardına olanlar tesadüf mü? arap halkının birden bire kabaran demokrasi aşkı mı?

11 Eylül saldırısındaki mantık hatalarını anlatan bir video: link

0|0
2|13

En İyi Erkek Görüşü

• Televizyon denen aletin insanları kandırmada ki başarısı ilk "Ay'a çıkma" ikinci olarak "11 eylül saldırıları" dır.İkiside koca bir yalandır ama tüm dünya'ya gerçekmiş gibi yansıtıldı ve inandırıldı.Ben televizyonda gösterilen olayların hiçbirisine inanmıyorum bence sizde inanmayın.

0|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 2

• iste bunlar hep bop.

1|2
    0|0
  • 5 ya da 10 dolar mıydı tam hatırlamıyorum 11 eylül olayların çizimi vardı doların üstünde.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• hedefte Türkiyenin de olduğunu ve başbakanının bu projenin eş başkanı olduğunu söylediğini biliyor muydunuz ?

0|1
    0|2
  • kardeş senin dediğin senaryoları hep duyuyorum biliyorum ama elimizden bişey gelmiyor mesela son olarak sureyideki iç karışıklıklar bunlara müdahale edilmesi için yapılan senaryolar falan hep dikkatimi çekiyor tabi suriyedeki içkarışıklığa sürüklenmek istenen türkiye ama elden bişey gelmiyor adamlar büyük oynuyorlar daha başka senaryolar da var ama buradan yazamam.şuan ülkemizde de bazı oyunlar var dikkatini çekmiştir.hani kurtlar vadisi pusu diye çoğu kimsenin beğenmediği bir dizi var o dizide çok güzel konulara değiniliyor ülkemiz üzerinde oynanan ve oynanmak istenen oyunlara güzel yer veriyorlar gerçi hükümet sağolsun biraz üstüne gidince adamların eline senaryoları hazır gelmeye başladı ya neyseee

0|1
    0|0
  • link büyük ortadoğu projesi...

0|2
    0|1
  • vay be. video da doğru söylüyor. binaya çarptığında binaya bir zarar gelecekse bu uçağın çarptığı yöne doğru ya bina yıkılır ya da uçağın kanatlarının binayı kestiği kısmı düşer. bir binaya bu şekilde çarpan bir uçağın binayı olduğu yere boşluğa düşercesine düşürmesi imkansız ve ardından gelişen olayların bu kadar tesadüf olması imkansız. baksana o dönemden sonra orta doğu ne hale geldi. valla bilmiyorum belki yanılıyorumdur ama şu da var ki her şeyi gören Allah ve dünyanın tarihte nelerle karşılaşacağı belli. Allah yardımcımız olsun. Allah bizlere kurulan tüm tuzakları, bize kuranlara çevirsin İnşallah.

0|0
    0|0
  • çok uzağa bakmamak lazım asıl olaylar dibimizde oluyor

0|1
    0|0
  • öyle zaten.

0|1
    0|0
  • hayırlısı be gülüm

1|0
    0|2
  • Ortadoğuda Türkiye gibi bir devlet(millet) varken bence olanaksız

0|1
    0|0
  • Saddam hüseyinin de abd'nin adamı olduğunu biliyordum. Araştırın detaylı göreceksiniz ki saddam hüseyinde aslında abdnin adamı.

0|0
    0|0
  • Bu tarz komplolara ilişkin tonlarca belgesel program yapıldı ve artık kabak tadı vermeye başladı..

0|0
    0|3
    • yani sence bunlar sadece bir komplo teorisi midir?

• içlerinden birisiymiş gibi konuşuyorsun :)

• dostum biraz küresel siyaset, biraz strateji kuramı, biraz oyun teorisi, ve uluslarası ilişkiler bilgisi

• Bu saldirinin amerikanin bir plani oldugunu goremeyenlerin aklindan suphe ederim o ucak oraya yaklasamaz bile o bina cokmez.hepsi bir bahaneydi.sovyetlerin dagilmasiyla yeni dusman arandi ve bu muslumanlar oldu.Allah bu saldırılara karsi gelmemiz icin yardimci olsun insallah

0|0
    0|0
  • cezayir de devrim olmadi

0|0
    0|0
Yükleniyor...