Gözünüzü banyoda kapatırken ?

arkadaşlar saçınızı şampuanlarken gözünüzü kapadığınızda aklınıza cin yaratık vs. geliyor mu mesela arkanızda duruyormuş gibi psikolojiniz bozuluyor mu :) herhalde birtek ben değilim böyle hisseden?

0|0
12|23

En İyi Kız Görüşü

• ayyy sen benden bahsettin yaa :) her seferin de aklıma üç harfliler geliyor o yüzden geriliyorum ya :) gözlerimi bile kapatmak istemiyorum duşta :(

0|0
    0|0
    • çok kotü bir durum son günlerde dahada sıklaşmaya başladı bu durum bende.

• hadi yaaa : ))

Erkekler Ne Diyor 23

• Ben de olmuyor, ama, yalnız olmadığından emin olabilirisin.. Bunlar orada olmaya devam edecekler, gitmezler, kolay kolay.. en doğrusu, hayal gücüyle, onların yerlerini değiştirmeye çalışalım, ön tarafta, gözünün önünde olmalarını sağlayalım, amaçları da senin keyfini artırmak olsun :))

0|0
    0|0
  • Gözüme şampuan kaçırmıyorum şükür, tecrübeliyim.

cut.

0|0
    0|0
    • sen hiç soruyu anlamamışsın :)

• O halde şöyle diyelim.

Küçükken evet geliyor aklıma... Lakin sıyrıldım bunlardan hatırlatılmadığı müddetçe gözümün önüne gelmiyor, o ara hayal kuruyorum filan oyalanıyorum bir şekilde.

• Ben dalinle yıkanıyorum o yüzden sıkıntı yok

1|0
    0|0
  • Din öğretmenimiz demişti. banyoda 3 harfliler var çok fazla kalmayın diye o günden sonra hep korkuyordum ama Allah'a şükür o korkumuda yendim :)

0|0
    0|0
    • bu bilgiyide paylaşim..banyoda afedersiniz yıkandığınız zaman kesinlikle oraya idrar yapmayın bu onları çok kızdırır

• töbe töbee.

iyi geceler kardeşim kafama şöle şeyler sokmayın :)

• Yok, hiç aklıma gelmiyor öyle şeyler

0|0
    0|0
  • Yaratıktan falan bir şey olmaz, ama banyoda arkamızda sabunu falan alırken başkası kalmasın da, o zaman psikoloji nasıl tersten, pardon ters yüz oluyor görürüz yaneee

0|0
    0|0
  • Oluyor, gözüm açık saçımı duruladığım zamanları bilirim :D

0|0
    0|0
  • Dalin kullan gozunu kapamadan yikan bide benim dusta ayna var :) abdest al gerisini dusunme bende daha cok yolda yururken biri takip ediyomus hissi oluyo bide koca yolda yolum tikaniyo ben onlari neye yorucagimi sasirdim

0|0
    0|0
    • yolum tıkanıyor derken :)

• Nickten yola cik 3 ayda milletin 30 yilda yasayacagi seyleri yasadim ama buyuye yordum bozulmuyomusta oyle dusunmeden yasamaya devam ediyorum iste

• neden bozulmasınki ? pardon özel atarmısınız bi

• Özellikle evde kimse olmadığı zaman olmuyor değil :) Hatta saçımı sabunlarken hızlıca ve hızlıca suyu döküp bir an önce gözlerimi açma çabasındayım. :)

0|0
    0|0
  • Bir ejderhanın burnumun ucunda soluduğunu hissederim! :D

0|0
    0|0
  • bena başka bir haller oluyor her nese :D

0|0
    0|0
  • O dediklerinle beraber okuduk selamları varmış, ellerinde senin kasetlerin varmış dikkat et :) ;)

0|0
    0|0
    • insna gibi cevab vermeyi hala kendinize yakıştıramıyorsunuz dimi yazık...

• Şaka yapalım takılalım dedik Abaza ilan ettin. Sana kendimi anlatmayacağım, sen düşünmek istediğin gibi düşün. Suç sende değil, Abaza şrfsiz hemcinsim de

• nerede olduklarını merak ediyorsanız banyoya yabani bir hayvanla girebilirsiniz denedim işe yarıyor :S

0|0
    0|0
  • bana oluyor kız arada ... Gözümü zor açıyorum bazen

0|0
    0|0
  • senin bir doktora görünmeye ihtiyacın var veya imanını kuvvetlendirecek şeyler yap. şaşırmışsın cünkü

0|0
    0|0
    • alakası yok Cinler alemi ile ilgili bilgimfazla ondanda olabilr

• (: senin bununla ilgili bir bilgin olsa, wc ye girdiğin zaman kafayı buna takmazdın.

• psikolojik bunlar , sinirlerin bozulur böle devam ederse -ilaç kullanmaya başlarsın sonra

korku filmleri izleme derim, sadece banyoda değil ,yalnızkaldığın her durumda aklına gelir sıtres yapar sın .. bildiğin dualara ağırlık ver bence :))

0|0
    0|0
    • yoo korku filmi izlememde cinler hakkında pek fazla bilgiye sahibim belki ondan olabilir diye düşünüyorum

• van helsing senaryosu bastan yazılır dıcemde hangı ruh halındesınız bılmıyorum.

0|0
    0|0
  • yanlız degilsin adamım bende yaşıyorum o stresi :)

0|0
    0|0
  • Ben yapıyorum bunu :D

0|0
    0|0
  • bir tek sensin böyle hisseden ben bir an önce yapmayı üşümeden titremeden giyinmeye çalşıyorum :D

0|0
    0|0
  • olmuyor öyle şeyler.

0|0
    0|0
  • korku filmleri izlemeyin mümkünse.

0|0
    0|0
  • Çok korkuyorum skiceklr diye çok korkuyoruuum :((

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Ahaha aynen :D Direk gözümü siliyorum :D

1|0
    0|0
  • dua oku içinden rahatlatır

1|1
    0|0
  • ben hiç kapatmıyorum ki sadece yüzümü yıkarken :)

0|0
    0|0
  • Yalnız Değilsin =)

0|0
    1|0
  • suda boğulacağım aklıma geliyor:)

0|0
    0|0
  • Ay hemde nasıl :(

0|0
    0|0
  • Sanki ebediyete yumuyoruz gözlerimizi, hiç öyle sorunlarım olmaz.

0|0
    0|0
  • valla ilk defa duyuyorum sahsen hayir hic oyle hiss etmem, dusunmem yani..

0|0
    0|0
  • şuan yanımdalar gülümseyerek izliyoruz

0|0
    0|1
  • bana olmuyor

0|0
    0|0
  • Yok olmuyor bu arda gözün kapalı duş alırsan beyin egzersizi yapmış olursun

0|0
    0|0
Yükleniyor...