En son kendinizi nasıl yaraladınız ?

En son nasıl ve nerenizden yaralandınız ? Özellikle sakarlar gelin buraya anlatın bakalım.Ben pek sakar sayılmam ama biraz önce "son durak" serisini aratmayacak şekilde yaraladım kendimi.Az önce elimde sigara mesaj yazarken sigarayı masanın kenarına çarptım yere düşen sigaranın yanan kısmını almak için bir an panikle yere eğilince masada ki boş bardağı düşürdüm,Yere düşen bardağın parçası da elimi kesti.Öyle işte.

Siz en son nasıl yaralandınız ?

0|0
26|20

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 25

• Nedense basligi okuyunca cook uzaklara gittim

Bambaska seyler düsündüm...gözlerimin bugulanmasina sebep olan seyleri.

...

Sonra detaya inince gülümsedim acikcasi.

Sakar bir insan degilimdir...Öyle ki en son nasil yaralandigimi

hatirlamiyorum bile...

0|1
    1|0
  • Kedimi yıkamaya çalışırken kafamı lavaboya vurdum :D

1|1
    0|0
  • benim en son yaralanmam sıradan bir olay.

akşam su içmek için kalktığımda duvara kafa attım, birazcık acıyor ama hasar yok sanırım. :D

0|1
    1|0
  • çok sakar birisiyim kaç kere hastanelik oldum ciddi anlamda

çok şükür ki son bir kaç yıldır hafiledi sakarlıklarım ufak tefek kesikler yaralarla atlatıyorum :)

0|1
    1|0
  • Havuç rendelerken, derimi'de rendeledim.

0|1
    1|0
  • kapıya elimi çarptım yüzülmüştü

0|0
    0|0
  • Sıcak su döktüm elime baş parmağım azcık yandı, alışkınım ben problem yok :D

0|1
    2|0
    • :D Çok sakar bir arkadaşım vardı onun populer lafı da bu "alışkınım ben bişey yok" :D

• Ayağıma sandalye düşürdüm 1 yıl kadar olmuştur. Bazen sızlıyor. O acı anlatılmaz ağlamıştım.

1|0
    0|0
  • Arkadaşımla Fight Club'ı izliyorduk bir iki hareketi deneyelim dedik tabi kafamı duvara çarpmamla sona erdi bu hevesimiz :D

0|0
    0|0
    • :D :D Filmlere "evde denemeyiniz" ibaresi koyuyorlardı.Ne gereksiz diyordum.Meğer gerekliymiş :D :D

• :D :D Kendi kendinden dayak yiyen ilk insansın :D Veya duran duvardan mı desek :D

• Sanırım öyle :D

• Bacagimi nereye carpmissam guze bir morariklik olusmus :)

0|0
    0|0
  • Sinirliydim elimde bardak vardı o sinirle bardağı sıkınca bardak kırılmıştı elime cam parçaları girmişti..

0|0
    0|0
  • Squat yaparken dumbell terden dolayı bir anda elimden kaydı, baş parmağıma düştü ayağımı kaçırmıştım ama gene de biraz geldi morardı. :(

0|0
    0|0
  • genelde yemek yaparken bıçak keser

mühim değil kutsal görevimiz ev hanımı olmak ^,*

0|0
    0|0
  • Kaşlarımı alırken çok uğraşmışım yara olduydu :(

0|0
    0|0
  • Tatil heyecanıyla karneleri almadan , dersler bostu zaten aldık arkadasın motoru ders saatinde sahil turu yaptık köpekten kaçarken parkın demirine girdik ama bir tek telefonlar parçalandı :DDDD

0|0
    0|0
  • uyurken dizimi şiddetle duvara çarptım o an uykum bölünmesin diye tekrar yattım ama sızlıyo dizim sabah olunca acıdı baktım noldu dizime dedim bir iki saniye geçti sonra hatırladım :D sonra kabuk tutmuştu :d

0|0
    0|0
    • :D Hani yatakla duvar arasına boşluk konulur ya normalde.Bende o boşluğa uyurken düşmüş orda uykuya devam etmişim. sabah uyandığımda annem odama giriyor ben yokum bir panik.Sonra çıkmıştım uyandığımda :D Sen anlatınca aklıma geldi :D

• bida tam dalarken tereddüt yaşıyosundur acaba boşluğamı düşüyorum diye :D ben o dizimi vurduktan sonra her hareketimde uyanıyodum acaba gerçekten elimi kaldırıyomuyum falan diye :D

• :D haklisin

• dosyadaki zımbayı çıkarmaya çalışırken zımba teli tırnağıma girdi evet çok kötü birşey -_-

0|0
    0|0
    • Tırnak zaten cok kötü oluyor.Iyy içim gıcıklandı senin yorumu okuyunca :D

• Göz bebeğime oje sürdüm.

0|1
    0|0
  • kasıtlı bir şekilde yaralamıştım.bazen insanın aklı kendinde olmuyor işte :D

0|0
    0|0
  • Çok fena aman aman

0|0
    0|0
  • Koltuğun köşesine ayağımı çarptım.

0|0
    0|0
  • Final Destination gibi senaryo valla :D

0|0
    0|0
  • ayağımı burktumm

0|0
    0|0
  • Bilgisayarım bir ara sapıtmıştı buna sinrlendim kapıları duvarları yumruklardım tekmeledim. Ayağım şişti

0|0
    0|0
  • Köpegımle bahcede oynarken düstüm bugün. Bilegim biraz sisti.

0|1
    1|0

Erkekler Ne Diyor 20

• kablo çekerken kafamı su borusuna çarptım birazcık boruya birazcıkta boruyu döşeyen tesisatçıya sövdükten sonra işime devam ettim.

0|1
    0|0
    • Tabi küfür olmazsa olmazı bu kazaların. Bende o elimi kesen bardağın kum formunda ki haline bile sövdüm. O derece.

• birkaç gün önce gece tuvalete kalktım..çıkışta ışığı kapatıp korıdorun ışıgını açmak için yöneldim..koridorun ışığı başka bir kapının kenarında ..karanlıkta el yordamıyla bulmak için ellerimi ileri uzatarak duvarı ararken kapı boşluğuna denk getirmişim vee yürüyünce kapının pervaz köşesi ile alın,burun ve dudak-çene boylamı havaii fişekler eşliğinde öpüştü..allaa nası canım acıdı nasıl dudak kanadı burun şişti..ve buna benzer hikayelerimi adım çıkmasın diye anlatmıyorum:)))

0|0
    0|0
  • Kaşlarımn arasından burnumun üzerine kadar çzilmişti.Bir ay boyunca korkudan denemedğm yağ kalmadı iz kalmasn dye

0|0
    0|0
  • Kalbimden yaralandım

0|1
    0|0
  • halısahada sakatlandım bacağım zaten ağrıyordu ve bırazda hamlamıştım bısıkletle eve dönuyordum çok şiddetli bı yağmur vardı ve ben o çukuru görmedım ön tekerım girdi ve en son arka tekerı havada gördum ve suruklendım kemer tokası çiziklerle dolu kaskım kırıldı kotum yırtıldı üç gun uyuyamadım bısıkletıme bındım ve eve gıttım sort tshırt gıyerdım ama annem görmesın dıye uzun şeyler gıydım çok zevklıydı ama aklıma sadece ölüm geldı ılk baktıgım şey kırık varmışdı ya da parçalanmış bı dız

0|0
    0|0
  • Yaklaşık 50 mlik dik yamactan aşağıya yuvarlandim 30 35 kilo canta silah vs kayaya çarpıp ordan da küçük ağaçların arasina dalarak durabildim ufak tefrk küçük yaralanmalarla atlatmistim 5 yıl oldu :))

0|0
    0|0
  • Beni çok sıkıntıya sokan 2 sorunla karşılaştım.

1. 2 sene önce ygs zamanı birşeye sinirlenip sıraya yumruk attım ve 2 parmak kırıldı. Tam da yuş zamanıydı.

2. Denize yüksek bir yerden atlamıştım. Artık.Ne şansa midye mi kaya mi artık her neyse onun üzerine atladım ve ayağım iki yerden yarildi. 1 ay topalladim. 1 sene boyunca da acısını çektim. Doktora falan da gitmiştim ama çaresini bulamadılar.

0|0
    0|0
  • 2 gün önce havanın patlayacağını bile bile çoook sakat bir yerde balık tutmaya gittim tabi olan oldu hava patladı yağmuru yedim aklım başıma geldi tıpış tıpış eve döndüm...

0|0
    0|0
  • Saçımı tarıyordum. Fırça tarak gözüme girdi. Nasıl becerdim bilmiyorum ama saçını tararken kör olan ilk insan olacaktım az kalsın.

0|0
    0|0
  • Gece tuvalet dönüşünde yatağımın kenarına dizimi tosladı ses çıkmadı ha acıdan o kadar deyim.

0|0
    0|0
  • askerde italyan çukuruna bildiğin uçmuştum 2 dikiş dizime :D

0|0
    0|0
  • P.tesi günü sinirlenip sert bir yere yumruk attım, sağ elimde hala ağrı ve şişlik var 4 gündür çok sıkıcı hayat :(

0|0
    0|0
  • Kağıt kesti elimi

0|0
    0|0
  • Dalış yaparken zıpkının lastiği fırlayıp serçe parmağımı çatlattı.

0|0
    0|0
  • Traş olurken gıdığımı kestim

0|0
    0|0
  • sizinkide acı mı be fermuara sıkıştırdın mı sen hiç :(

0|0
    0|0
  • Kapıya çaprtım

0|0
    0|0
  • 2 hafta önce sinirliyken cama vurdum, elim kesildi doğal olarak :)

0|0
    0|0
  • mast. yaparken yara oldu ;)

0|0
    0|0
  • sevgilimin doymaz cinsel isteklerinden bıkmıştım dır dedim v bölgemi kanatı 2 hafta oldu en son yaralanmam o

0|0
    0|0
Yükleniyor...