Argan yağı kullanıp da faydasını görenler var mı?

ne sıklıkla kullanıyorsunuz kızlar? faydasını göruyor musunuz? görüyorsanız ne kdr sürede? ya da faydasını gördüğünüz başka yağların isimlerini yazabilirsiniz kısa sürede çok etkili olan:((( badem yağı yazmayın:D

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

• Abartılan ürünler ne tesadüftür ki hep aynı kokuyor :) görmedim.

1|0
    0|0
    • hadi ya:( teşekkürler

• stres benim canıma yapışmış desene uzamıcaklar :D soguk su tamam :) parlaklık verıyo biliyrumda uzamaya da yardımcı oldugunu bılmıyordum

• Kuaför söyledi banada çabuk uzaması için ..Üzerine düşünmedim hiç :)

Stres sanırım uzaması için değil sağlıklı görünmesi için.

Off çok karışık şeyler evet:D

Erkekler Ne Diyor 3

Kızlar Ne Diyor 4

• faydasini gormedim.. :( birde pis kokuyor

1|0
    0|0
    • :D:D kokulara karsı hassasıyetım var hemen kusuveririm bunu duydugum iyi oldu gerçekten bedava verseler almam artık

• ben bir sise aldim baya kullandim ama halen ayni bide saclarini cok yagli ve pis bir goruntu veriyor

sadece yuzunde farkettigim daha az kurumasi

ve kokusu pis :( bende burnumu kapatiyorum

ama sana tavsiyem yilan kremi kullan o sadece agir kokuyor tipki yilan gibi saclarim onun sayesinde buyudugu parani vereceksen ona ver

• Sac uclarima suruyorum hemen hemen hergun. Bunun disinda haftada 2 veya uc gun komple sacima surup 3-5 saat bekliyorum.Henuzn oh la la diyecegim bir faydasi olmadi ama zararida olmadi. Tek bildigim cok pahali. Ufacik bir siseye 20euros odedim. :/

0|0
    0|0
  • susam yağı badem yağı saçı ağırlaştıyor..ama argan yağı her yıkama sonrası sürüldüğünde iyi geliyor

0|0
    0|0
  • Sürüyorum işe yarıyor yılan yağı var sanırım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...