Kıskandrılma operasyonu

merhaba sevgilimin ismi cansu benim dengim olamıycak bir tiple cıkmaya başladı birgün cansuyla bu tip oturuyorlardı cansunun ayagına dokundu bende çıldırdım kalktım ayaga bogazını sıkmaya gidiyordum sonra cansu benim geldigimi görünce onu dudaktan öptü ben orda yıkıldım cansuyu görmek istemiyordum ordan ayrıldım eski sevgilimle tekrar barıştım, sınıftada sıramdan kalktım cansudan en uzak olan sıraya oturdum cansu bu kurgınlıgımın sebebini anlayınca öbur cocuktan ayrdıldı bir gün ders sonrası yanıma oturup ben dinlemek istemedigim konusunda ısrar etsemde ona karşı koyamadım zaten o cocuktan ayrıldıgınıda ögrenmiştim arkadaşım duymuştu onuda anlatayım cansunun agzından çıkanlar: senden ayrılıyorum.

sevgilisi: neden

cansu: sen kendini ne sanıyorsun seninle erkegimi kıskandırmakiçin çıktım erzme.

daha sonra cansu bana o cucukla beni kıskandırmak için cıktıgını beni sevdigini bana yaptıgının kendi canınıda yaktıgını söyledi ona bakıp gülümsedim sonra aynı srada oturmaya başladık sevgilimden ayrıldım cansuda çıkma teklifimi kabul etti

sorum şu inansammı inanmasammı

Güncellemeler:
arkadaşlar yazı bölümü ne zman açılacak haberi olan var mı siz hikayeyi okuyun tüm gün başımdna geçeneleri yazdım 2.5 sayfa
işin içine sonradan cinsellikler entrikalar topkapı sarayı tariinde görülmemiş entriklaryaşanıyor
biriside düzgün bişey söylesin seçim yapayım

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• la olum ben o kıza bir daha hayatta bakmam kıskandırmak için başka biriyle öpüşen kadın ileride kıskandırmak için başka biriyle yatar la olur mu öyle şey

0|0
    0|0
    • daha hikaye bölünmü açılsın hikayenin tamamını yazacagım bu kısımı daha ne ki hiçbirşey görmediniz

• bundan beterini de yapmışsa neden geri döndün ki dünyayı geç türkiyede 40 milyon kadın var bunlardan 1 milyonu senin akranın olsa daha bissürü kız var demektir niye illa o ki :S

Kızlar Ne Diyor 2

• liselimsnz siz ya. çocuk gbi şeyler yapıosnz o kzdan bir cacık olmaz ondan uzak dur.başına bela açıck bir tipe bnziyor

0|0
    0|0
    • liseliyiz zaten aslında soruyu yanlış yazdım 3 ay oldu biz çıkalı neler geçti sorum onun o ani ciddiligi çünkü beni 1 2 ay süründürdü

• Öyle kız mı olur. O kız çok tehlikeli çok.seninle fena bir sekilde oynar sonrada bir koseye atar. Ayril gitsin

0|0
    0|0
    • çok güzel bir yorum da neden gizliden diye soruyorum kendi kendime

• Yaa siteye gercek ismimle üye olmuşum sonra geçen bir baktim amcam (aramizda 3 yas var ) üye olmus. Olurda benim burada oldugumu görmesin diye :Dd Çılgınca

Erkekler Ne Diyor 2

• senin sevgilin tam ırıspıymış arkadaş :)

0|0
    0|0
  • Yarin oburgun elinde bir cocukla gelip askim seni kiskandirmak icin yaptim dese sasirma!

0|0
    0|0
    • hikayeyi anlatınca benim nasıl bir tip oldugumu görürsünüz okulda kimse bana hayır dememiş

• açık ara 1 numara güzellikte

• yahu ne çok kız tanıdım güzellikte açık ara lider namusta açık ara sonuncu,

güzellikle olmaz bu işler neyse yaşın genç belli ki,

yaşın ilerleyince kavrarsın ;)

Yükleniyor...