Bayanlar / Baylar... Ya adınız " Abuzer / Şemsiye olsaydı ?

Arkadaşlar geçtiğimiz günlerde gittiğim misafirlikte , komşu kadın akrabalarından bahsediyordu ve yengesinin adının "ŞEMSİYE" dayısının adının ise "Abuzer" olduğunu söylemişti... Belki Abuzer bir nebze tamam dı ama Şemsiyeyi duyduğumda dünya başıma yıkıldı ve kendi adıma şükretmiştim :)))

Ya sizlerin isimlerinizden biri bunlar olsaydı ?

0|0
9|14

En İyi Erkek Görüşü

• Erkek versiyonu : Şemsi

Kız versiyonu: Şemsiye

ahahakjhdfglkfjdkgjaslkdjasdkh mantık çok çılgın

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Sarışın , kıvırcık mavi gözlü bir velet elinde şekeri ile koşuştururken saçları da rüzgarın yardımı ile hareket eder. Parktaki kuşlar ötmektedir. Çimenlerin kokusu burnunuza girer. Birden 90 kilo mantolu ve başı kapalı bir kadın dönüp , velede seslenip " Abdulkerimcannn ! oğlim gel le burayaaa !" der. Parktaki kuşlar artık göç etmiştir ve o parka bir daha gelmeyeceklerdir.

Bu metinde adın geçtiği yere cafer , burhanettin , sadık isimlerini koyabilirsiniz..

1|0
    0|0
  • Aileme dava açar ismimi değiştirirdim de o seviyeye gelene kadar ilkokulda lisede falan iyi dalga geçerlerdi ha :D Yazık lan.

1|0
    0|0
  • ailemden bir açıklama beklerdim yok dedenin ismiydi yok falancadan kaldı bu isim sana filan derlerse çeker vururdum hepsini :)

1|0
    0|0
  • Abuzer benim gözümde efsane bir isim.Abimin adı.O müthiş bir insan.Her yönden. Bunları neden söyledim ? Çünkü isimler kişiliğe göre şekil alır ve akılda o şekilde kalır...

2|0
    0|0
  • Şemsiyee naber ya :))

1|0
    0|0
  • O ne ki ben adı çiçek soy adı böcek olanı bile duydum çiçek böcek.

1|0
    0|0
  • bir erkek ismi olarak şemsi'yi kabul ediyorsun da kadın ismi olarak niye şemsiyeyi kabul etmiyorsun. bence sen faiz lobisisin.

1|0
    0|0
  • Fenasi ...yi tam bilmiyorsunuz galiba :)

1|0
    0|0
  • Benimle dalga geçenin, gtünde açardım (: artık gerisini kendisi düşünsün.

1|0
    0|0
  • Doğrudan mahkemeye koşardım :)

1|0
    0|0
  • Ailesi bildigin bunlara ibnelik yapmis

0|0
    0|0
  • senin duyduğun iyiymiş benim duyduğum hala çınlıyor kulaklarımda ferdi kalkık , sultan kaltak , ayşe memiş bunlar nasıl kulaga çok garip geliyor değilmi :D

1|0
    0|0
  • Ksde çok daha enteresan isimler var :)

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Aramizda ismi böyle olanlar da vardir belki.

Kim bilir?

Rencide etmis olmadiniz umarim.

1|1
    1|0
    • Yoo hayır asla niyetim rencide etmek değil sadece merak ettim acaba ne hissediyor olabilir isimlerini her duyduklarında

• Ne demek,rica ederim

Ben de nezaketiniz icin tesekkür ediyorum :)

Hayirli geceleriniz olsun

• Ne demek efendim rica ederim..

Hayırlı geceler diliyorum :)

• şemsiye mi hihihihih :D çok sükür ismime çokkk sükür :D

1|0
    1|0
  • şemsiye diye isimmi olurmus =)

1|0
    0|0
  • türkiyenin dogusunda cok yaygindir semsiye ismi.

1|0
    0|0
  • Şemsi, Şemsi-ye...Hayri, Hayriye gibin bişey muhtemelen..:P bu arada Abuzer garip değil.

2|0
    2|0
  • değiştirirdim ismimi

1|0
    0|0
  • değiştirirdim

1|0
    0|0
  • Adin ne ki kendi adina sukrediyosun

0|0
    0|0
  • ya kezban olsaydı oalbilirmişte:(