Baylar..Bayanlar.. Sigara içen byanların haklarında ne düşünüyorsunuz ?

Arkadaşlar sigara kullanan insanların hakkında ne düşünüyorsunuz .. diyelim erkekleri geçtik .. günlük hayatın en kötü alışkanlığı olduğunu bildiklerine rağmen zararlarıyla ve açtığı felaketleriyle kendilerini ona mahkum ediyorlar ..peki sigara içen kızların hakkında ne düşünüyorsunuz ? sizce bir bayana bayan olarak yakışıyor mu ? o koku o pislik o nefes kokusu ve o görünüş !?

0|0
8|3

En İyi Kız Görüşü

• Bir kadın olarak sigarayı ağzma dahil sürmedim. Bir hevestir içiyorlar ama bence çok kötü bir durum. Mis gibi kokmak varken neden leş gibi sigara kokayım. Sgara icilen ortamlarda da durmaktan hç hoşlanmam saclarm sgara kokuyor snra. İcseydm de brakmaya çalşırdm. Bir bayani gectim erkekte de kötü oluyor yani en berbat tarafı kokusu.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Bana yakışıyor.

0|0
    1|0
  • akcigerime yakisiyor mesela negzel renkli renkli ^^

1|0
    0|0
  • sigara gibisi yok.. gerçektende yok..içmiyorum

ama imkanım olsa içerim

içen bayanlara yakışmadığı doğru ama ekstra bişey düşünmem.

0|0
    0|0
  • Bir erkege ne kadar yakisiyirsa kadinada o kadar yakisir kadinlarin kirilgan ve naif olmak zorunda birakmayin

0|0
    0|0
  • 0|0
    1|0
  • sağlık açısından iyi değil

diğer yönleriyle ilgilenmiyorum

0|0
    0|0
  • Kokmasalar bişey düşünmücem.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• yakıştırıp yakıştırmamak bana düşmez fakat içmesini istemem sonuçtu ona çekicilik katmadığından eminim veya herhangi bir faydası olmadığından bile bile kendine ve çevresine zarar vermesi hoş bir durum değil içenlere de hep saygım olmuştur ama gönlüm bırakmalarından yana

0|0
    0|0
  • Kötü kokuyorlar :(

0|0
    0|0
  • Erkek hakkında ne düşünüyorsam onu düşünüyorum içebilir

0|0
    0|0
Yükleniyor...