Hanımlar, bir erkeğin size hangi şartlarda açılması sizi etkiler ??

sorumu açayım, aynı ortamdasınız mesela, farkındasınız onun ama cool biri... gözlerinin üzerinizde olduğunu biliyosunuz ama abartılı bir bakış bir tavır yok, ağzınızın içine düşmüyo... göz ucuyla takipte... yalnız o kız için uykuları kaçıyo o erkeğin, yüzü her an gözlerinin önünde ve hiç gitmiyo... o erkek sizin arkanızdan seslense yanınıza gelse, deseki M... hanım 5 dakikanız var mıdiye başlasa... 10 numara bir konuşma yapsa... ne kadar hoşlandığını etkilendiğini ve daha yakından tanımak istediğini size söylese... ne tepki verirdiniz... ya da bu şartlarda nasıl davranmamı önerirsiniz... şimdiden teşekkür derim vakit ayırıp okuyan arkadaşlarıma...

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• lise dönemlerine gitti aklım...

hoşlandığın insanla günlerce sadece bakışmak bile çok heyecan verici olurdu..

tesadüfmüş gibi görünen karşılaşmalar.. kalp çarpıntıları..

adım adım onun hakkında yeni bir şeyler öğrenmek.. sürekli göz göze gelmek.. vs

geçmişe dön ve düşün.. aşk ile ilgili tüm soru ve cevaplar bugünde değil,

geçmişte yaşadığımız aşkın en ilkel halinde gizli..

karşında ki insanın karakteri ne olursa olsun, onunda özü aynı yerde duruyor...

1|1
    0|0
    • yani ?

• kendini kontrol etmeyi öğrenmeden onun üzerinde etki bırakmayı nasıl düşünüyorsun... onun tepkilerini ve reflekslerini ölçebilecek duruma gelmeden atacağın her adım sana eksi olarak geri döner

• tamam hiç kafama yatmasada dediğin gibi olsun...

Kızlar Ne Diyor 2

• itici. ben de seviyorsam adamı bu konuşmayı görmezden gelebilirim. Ama hoşlandım tanımak istiyorum demeden ilgilenerek sevdiğini göstermesi daha güzel sanki. Ama bilmiyorum o kız nasıl biri belki işe yarar onda. Son olarak resmi olmasan mı.

0|1
    0|0
    • yine yardıma yetişitn :)

• :) bilmem belki o konuşma sorun olmaz. Merak ediyorum. Bu tür bir konuşma yaptın mı herhangi bir kıza.ya da önceki sevgililerinle nasıl başladı.

• yaa :)) yaptım tabiki... senin kafana yatmayan ne ... pat diye söylenmesi mi ?

• Once arkadas ol

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• kıza bir anda hoşlanıyorum dersen kötü olur ya,

önce arkadaş olarak sohbet muhabbet edilir sonra teklif edilir

sen hazıra konmak isteyyon gaaba genç.

0|0
    0|0
    • bize böyle direk teklıf edenlere de bunu diyelım mı:) ''sen hazıra konmak isteyyon galniba genç''hıhıhıhıh güzel olur ha:)))))

• hahaha deyiverin yahu öyle bir anda teklif edip kabul edicek kadına kadın demem zaten biraz uğraştırıcak tabii kararında bırakmayı da bilecek bir kızla 2 hafta konuştuk sonra buluştuk teklif ettim daha erken dedi yuh anasını satim o kadar da naz yapmayın yahu fazla naz aşık usandırır :)

• ' M... hanım ' kardesım tavsıye ıcın gelmedım ama konusmaya resmı bır hıtapla baslamasan daha ıyı..

0|0
    0|0
Yükleniyor...