Bir erkek basketbol takımının gecesinde oryantal oynamam isteniyo sizce gitelimiyim ?

Arkdaşlar ben senelerce oryantal kursuna gititm gizlemicem böyle bazı feminen şeylere merakım hep olmuştur. :) şimdi ilk defa oryantal hocam bana bir teklifte bulundu bir basket takımının gecesi için çokta iyi bir para var hani öğrenciyim baya iyi yani :D ama ne bilim karar veremiyorum okadar erkeğin içinde nsl olur :) sizce gitmelimiyim ?

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• türk erkeklerinden korkulur sonra senle dalga gecip ,laf atmasinlar gururunla oynamasinlar.

0|0
    0|0
    • ya ben zaten sahnede olucamda ne yapabilirler bilmeiyorum gerçi biraz açsana nsl oynaycaklarlar gurumla.. ne diyebilirler

• tamam bir bakıcam ben gene iyice açayım dedim :D

• fazla acma üstüne gelmesinler. bu sefer benim sana sorularim var. 1. agda canini yakmiyormu? ben yaptim bir kere canimdn can koparildi sanki. 2. profilini nasil gizli yaptin?:)

Kızlar Ne Diyor 3

• Transseksüel de ol bence

0|0
    0|0
    • nedenki

• Toplum baskısı çok enterasan. Ameliyat olsa neden olacan bari onu yapma diyenler olur. Bir oryantal yaptı diye cinsiyet değiştir diyenler de olur. Belki sadece oryantal seviyor. Erkekliğinden memnun ve kızlardan hoşlanıyor. Bir çok kız bile kızlardan hoşlanırken bu arkadaş neden hoşlanmasın

• hayır gitme nen sakın

0|0
    0|0
  • gitme yaa o kadar erkeğin içinde oryantal falan dalga geçerler

0|0
    0|0
    • onalr istemiş oryantal ama ben istemedimki :D

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...