Sizce bu kız bana aşık mı sizden yardım istiyorum herkes yorum yapsın lütfen

arkadaşlar benim aşık olduğum bir kız var bu kız bana aşıkmı bilmiyorum. Benim önümdeki sırada oturuyodu. Derste biri espri yapınca arkasını dönüp bana gülümsüyordu. Ben espri yapıncada bir tek o gülüyordu. Bir ara derste arkasını dönüp senin adın falanmıdı dedi. Sonra bunu sınıfı değişti her tenefüs bizim sınıfa geliyo ama bu aralar sadece son ders geliyo ama kesin geliyo ya. Bir kaç kere göz göze geldik. Bir ara bana öyle bir baktı ki kesin bu beni seviyor dedim sonra gözünü kaçırdı yani o an bunu hissetim. Bide benim yanımda biri varsa gelir onunla konuşur ben ne kadar konuşmaya çalışsamda beni takmaz Otobüslerde falan ya da sokakta karşılaştığımızda ben selam vermeden o asla selam vermiyo. Bir ara bu nöbetçiydi gidip buna selam verdim. sonra bu benim yanımdaki arkadaşımla konuştu ve yine beni takmadı ama saçını benim yanımda çok arkaya attı yani aşık olduğum halde bunu fark ettim. Sonra bu çıkışta gelip bana selam verdi. Yanımdaki arkadaşın ismini şaşırdı yani uzun süredir tanıdığı şaşırmsı çok garip. Sonra bir arada otobüsteydik konuşmanın ortasında ben dedim ki ""Konuştuklarımız aramızda kalıcak"" Tabio bu dediğime hayal kırıklığıyla ""Yaaa"" Sanki bana hemen güven dedi. Sonra ben sana güveniyorum diyerahatlattım onu konuşmanın sonlarına doğru elini ensesine koyarak bana gülümsedi o an çok mutlu oldum o kadar yani sonra bu konuşmanın sonunda senin adın falanmıydı sen benim eski sınıfımdamıydın dedi. Sonra ertesi sabah benim bulunduğum ortama koluna iki erkek alıp gelerek benim iki tane sevgilim var dedi. Sonra işte ben bir aralar bunu otobüste gördüğümde selam falan vermedim bu böyle bir kaç gün sürdü sonra bir gün yine karşılaştık ben onu görmezden geldim selam vermedim gelip benim arkama oturdu yani otobüsn en arkası bom boştu ve gelip benim arkama oturdu heee söylemeyi unuttum bu anlattıklarımdan önce yani bunları yaşamadan önce buna faceden 4 kere arkadaşlık isteği gönderdim 4 dünüde kabul etmedi

0|0
6|0

En İyi Kız Görüşü

• biraz naz yapayım demiş eline yüzüne bulastirmis aklı sıra erişilmez kız olacak seni peşinde koşturacak ama evdeki hesap çarşıya uymamış ,bazı kızlar haddinden fazla nazlı olur aşığım usanmam naz bana vızgelir diyorsan git açıkça konuş itiraf et kıza ama tüm cevaplara hazırlıklı ol sonuçta her zaman karşımıza doğru insan çıkmaz.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Yaşın 34? :/ ne okulu,bakışması saç atması! dalga geçmiş sanırım seninle, yani bu anlattıklarından sana karşı düzgün şeyler hissettiğini düşünmüyorum, normal birisi gibi..

0|0
    0|0
  • üzgünüm ama bu kız seni oynatmak istemiş duygularınla oynamış senin ilgin hoşuna gitmiş ve bunu kullanmış bana sorarsan uzak dur :)

0|0
    0|0
  • dikkat çekmeye çalışmış güya ağırdan satmış kendini ama pek becerememiş.. seninle biraz eğlenmiş kendi egolarını tatmın etmiş :D

0|0
    0|0
  • Yani kizlari anlamak zordur, bir kiz olarak cevapliyorum ama ya asik sana soylemek iatemiyor hep ilk adimi senden bekliyor ya da daha hazir degil sana asik oldugunu kendine bile itiraf edemiyor

0|0
    0|0
  • hoslanıyrsa arkadslık ıstegını kabul ederdı :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...