Spor Salonuna Gidiyorum Hangi Hareketleri Yaparsam Kol Kası Daha Çabuk Yapabilirim?

Spor Salonuna Gidiyorum Hangi Hareketleri Yaparsam Kol Kası Daha Çabuk Yapabilirim? Salon hoş güzelde hoca bir b.ka yaramıyor kol kası istiyorum hangi hareketleri yapsam çabuk gelişir?

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• body ye başlayan her erkek bu soruyu bir kere soruyor :) şimdi gelelim cevaba kollarını buyük gösterecek olan ön değil arka kol kası tricepslerdir bunu unutma ve bu programı uygula

1) Ayakta Çift El Tek Dambıl Açma / Standing Overhead Two Hand Dumbbell Tricep Extension, 4x12

2) Enseden Dambıl Kaldırma / Standing One Arm Dumbbell Tricep Extension, 4x10

3) Eğilip Geriye Dambıl İtme / Standing Bent Over One Arm Dumbbell Tricep Extension (Kickback), 3x12

4) Oturup Alternatif Dambıl Kaldırma / Seated Alternate Dumbbell Curl, 4x12

5) Ayakta Çekiç Tarzı Kaldırış / Standing Hammer Curl, 4x10

6) Pazu Odaklanması / Dumbbell Concantrate Curl, 3x12

Önkollarını da biraz geliştirmek isteyenler bu iki hareketi de ekleyebilir:

7) Dambıl Önkol Kaldırışı / Dumbbell Forearm Extansion, 3x10

8) Dambıl Önkol Bükme / Dumbbell Forearm Flexion, 3x10

0|0
    0|0
    • Bunları birgün yapayım o zmn diger hareketleride başka gün yapayım

• Gögüs mü ne alaka ya

• şimdi karşıya doğru bir yumruk çıkar ve o yumruğunu sık hangi kas kasılıyor bak

Kızlar Ne Diyor 1

• Orada yeterli alet var zaten programına göre devam et

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Bayan arkadaş program şeklinde vermiş zaten benim sana önerebileceğim şey ise pratik kadar olayı teorik olarak da anlaman spor salonuna harcadığın zaman kadar internette forumlarda gezerek her şeyi öğrenmen.Salona gidip 2 ağırlık kaldırmak değildir mesele her hareketi düzgün hatasız yapmaktır ve düzenli çalışmaktır.İnternette araştırırsan çok fazla bilgi bulabilirsin bir göz at derim özellikle ilk zamanlar.

0|0
    0|0
Yükleniyor...