Kızın ayağının üzerinden araba geçti...

bugün okul çevresinde gözümün önünde kızın ayağının üzerinden araba geçti kız yere düştü ayağını oynatamadı kırılmış sanırım araba bastırdı gitti beklemedi bide. böyleleri ne şerefsiz. öyle değilmi?

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• Sana ne kadar teşekkür etsem azdır. Günlerdir bu soruyu soruyordum. Ayağınızı araba ezdimi hiç ezdiyse kırılma ya da çatlama oluyor mu diye. Bu soruyu en az 15 kez sordum her sorduğumda cevap alamadan yönetici soruyu kaldırdı. Ve çok fazla sorduğum için üyeliğimi sildi lale. Ama artık cevabını aldım demek ki kırılıyormuş. Ha senin sorunun cevabına gelelim harbi böyle şerefsizler de var bee. Adam alır hastaneye götürür olmadı bir yakınını arardı.

0|1
    0|0
    • bide ayakkabısı fırladı kızın ayağından haraket ettiremedi ayağını

Erkekler Ne Diyor 2

• Cocukken benimde ayagımın üstünden taksi gecti ama adam sagolsun hastaneye gotürdü..

0|0
    0|0
  • araba benimde ayağımı ezdi ama şükür bişey olmadı.üstünden baya bildiğin geçti gitti yani.sonra hızlandı gitti biraz heralde vicdanı el vermedi ya da beni ayakta görünce geri geri gelip arabadan inip nasılsın falan sordu.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• keşke plakasını alsaydın benimde gözümn önnde br kere motor çarptı kadının birine direk plakasını aldım polise şikayet ettim

0|0
    0|0
    • birsürü insan vardı gören kimse göremedi plakasını hızlıydı çok

• Birkeresinde yaşlı dedenin ayağınıda araba ezmişti

0|0
    0|0
Yükleniyor...