Siz olsaydınız böyle azarlar mısın ..?

erkek arkadasm asker de iştimadaymıs bana bir mesaj atms bende gec grdüm bende meraklandm ısrarla aradım bende bana sinirli oldugu için acmıyo sandm ısrarla aradım te titreşimdeyms sonra aradı sen gerizekalı mısın dedi bana bagrdı ama ben bilmyodm çünkü bazen ıararla aradgm olur teli yanına almaz böle bsy olcanı tahmn etmedm cok canm sıkıldı utandm da siz olsaydınızda böle yapar mıydnz ya da ne yapar dnz..?

0|0
6|5

En İyi Kız Görüşü

• Israrla aramak çok gereksiz. Zaten o kişi müsait olsa senin 1 kere aramanda bile görüp dönecektir sana. Israrla araman bir şey ifade etmez ki. Sonuç itibariyle o askerde ve telefonunu gizli kullanıyordur bence çok dikkatli ol ceza almasın.

0|0
    0|0
    • bizim aramzdada bir problem vardı onn için ısrarla aradm yoksa acmıyosa aramam 0n dakika öncede mesaj atmstı bende grüyorda acmıyor sandm

Erkekler Ne Diyor 5

• Askerde olduğu için o telefon onun için çok kıymetli. Mümkünse uzun uzun çaldırma hatta hiç çaldırma cevap vermesini bekle. 1 kere yakalanirsa bol bol nöbet 2. de 3 gün 3. de 1 hafta askerliği uzar. O yüzden kızma ya da üzülme. Kendine göre hâkli çocuk.

0|0
    0|0
  • Bu yazıya az bile yapmış.

0|0
    0|0
  • Erkek arkadaşın sana karşı saygısızlık etmiş..Bağırmaya hakkı yok!..Nereden bileceksin o anda vakti olduğunu..Senden özür dilemesi gerekir.Utanacak birşey yapmadım..

0|0
    0|0
  • cocuga cezami yedirtcen bence az bile yapmis o musait oldugu zaman konusun veya mesajlasin telefon yasak askerde

0|0
    0|0
  • az bıle yapmıs ben olsam o tel... ... ... ... ...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• düzgün yaz

0|0
    0|0
  • Salak misin sen ya

tabii ki de kizar ben olsam oldururdum seni yani

sirf bu yuzden askerligi uzayabilir bile

asiri anlayissizsin...

0|0
    0|0