Burak yılmaz neden her deplasmanda küfür yiyordur?

Elazığ maçı sonrası çok sinirlenmiş ve ben işimi yapıyorum kimseye saygısızlık yapmıyorum ama neden her deplasman maçında taraftarlardan küfür yiyorum demiş. Sizce neden her deplasmanda küfür yiyordur?

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• Irıspı çıcıklarına dua mı edelim onu mu istiyormuş ?

1|2
    0|2

Kızlar Ne Diyor 3

• Emek hırsızlığı yaptığı zamanlar antipati topluyor o yüzdendir

0|2
    1|4
  • karşı takım taraftarı olunca e normaldir tabi

0|2
    1|1
  • Türk erkekleri hiç çekemiyor çünkü onu hani ligdeki tek emek hırsızı o ya ondandır mesela

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Emre, Volkan neden küfür yiyorsa Burakta ondan yiyordur ayrıca neden bütün stadlarda Şike yapsana Aziz Yıldırım şike yapsana sloganları atılıyor?

0|2
    1|2
  • Kendini yere atmaları olsun, illa ki tepki topluyor.

Negatif ayrımcılık olduğunu belirtmeliyim. Bizim memleket oyuncuyu bıktırıyor, Arda Turan neden gitmişti hatırlayın. Bu da öyle gitsin, bir başka takımda yıldızı parlasın, dün küfredenler bugün alkışlarlar...

Küfürü haklı bulmuyorum, tepkiyi ve eleştiriyi haklı buluyorum. Bu tip şeyler ters etki yapmaktan öteye geçmez. Yiyelim birbirimizi Spor Toto Şampiyonlar liginde.

cut.

0|0
    0|0
  • Emek hırsızını sevmiyorlar çok normal değilmi?

0|1
    0|0
  • çok normal Türkiyenin en büyük takımının en iyi yerli oyuncusu Türkiyenin şu an içinde ligde en iyi yerli oyuncusu çok normal onu küfürle falan yıldırmaya çalışıyorlar maç içinde

0|0
    0|1
    • en iyi yerli oyuncumuz buraksa vay türkiyenin haline:)) hemen Türk futbolunu lağvetsinler

• yok en iyi yerli oyuncu Arda Turandır buna diyecek bir lafımız yok ama Türkiye sınırları içinde oynayan en iyi yerli oyuncu Burak Yılmazdır e her deplasmanda en iyisinin üzerine oynarsak hesabını yapıyor seyircide çok normal

• Küfür yediği için Burak mı haksız şimdi

0|2
    0|2
  • Maalesef Türkye'deki futbol seyircisi bu, rakip futbolcuya küfür etmekten başka birşey yapamaz. zavallılar kendini bu şekilde tatmin ediyor. Çünkü takımının çanını o yakacak.

0|0
    0|1
  • Emek hırsızı olduğu için başka neden olsun onun işi gol atmak ve takımına galibiyet verebilmek kendini yere atıp maç almak değil o yüzden küfür yiyor

0|1
    0|0
  • Emek Hırsızı Olduğundan

0|0
    0|0
  • karaktersiz oldugu ıcın

0|1
    1|2
Yükleniyor...