Neden memleketinizin takımını değil de İstanbul takımı tutarsınız?

İngiltere , Almanya , İspanya gibi dünya futboluna yön veren ülkelerin ortak özellikleri insanların yaşadıkları şehrin takımını tutmasıdır . İngiltere de Birmingham da doğup büyümüş birine Manchester United'ı tutturamazsınız , Almanya da Dortmund da doğup büyümüş birine Bayern Münih'i tutturamazsınız , İspanya da Bilbao da doğup büyümüş birine Barcelona'yı tutturamazsınız . Şehirlerinin takımını tutan bu insanlar kendi kulüplerinin gelişimini sağlar ve dünyanın sayılı ligleri bu şekilde oluşur

0|0
11|10

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 10

• Keyif vermiyor oynana futbol tatmin edici değil

0|0
    0|0
  • İstanbuldayım büyük takımlardan birini tutmam normal, ne zaman memleketimin takımı 1. ligde olur o zaman sadece onu desteklerim ...

0|0
    0|0
  • Büyüklerden tutuluyor genelde.

0|0
    0|0
  • Aileden gelen bir durum.Ayrıca diğer takımlar genelde 1.ligde olmuyor

0|0
    0|0
  • Haklisin ama 4 buyuk takimdan birini tutariz genelde. Benim yasadigim yerdede kim hangi sehirdeyse o takimi tutar :)

0|0
    0|0
  • Canım öyle istiyor.

0|0
    0|0
  • bursasporluyum sahsen cunku bursalıyım

0|0
    0|0
  • ehl-i keyfim öyle istiyor..

0|0
    0|0
  • hemşehri spor

0|0
    0|0
  • memleket takım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• bu tarz meselesidir isteyen istediği takımı tutar ister hem memleketinin takımını tutar hemde gönül verdiği takımı tutar bunun için hiç bir yoruma gerek yok şahsen ben Beşiktaşlıyım memleketeim Manisa değil ama Manisa sporu da destekliyorum ve normal bir durum ayrıca avrupadan da desteklediğim takımlar var bunun futbol sevgisiyle olduğunu düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • ne yapayım ? ankaralıyım , ankaragücünü tutayımda şikeli , çamurlu , kirli mazisiylemi övüneyim ? herkese kök söktürdüğü bir senede 6alatasaraydan tam 8 gol yiyen takımın mazisindeki büyük çelişkilere gönül veremem ben . ben destekliyorsam Türkiye toprakları üzerinde bir takım destekliyorum demektir kii , bu istanbul , ankara , izmir farketmez . hepsi benim toprağım . istanbulda Fatih Sultan Mehmetti , Antepte Sütçü İmam , izmirde Hasan Tahsindi , Selanikte M.Kemal Atatürk . yer farketmez saygıdeğer Kardeşim . tutarım Fenerbahçeyi . bakarım yoluma . bu topraklar üzerinde kurulan Tek Türk Kulübü Atatürk'ün Kulübü , Şehit Kulubüdür . Fenerbahçedir . neden mi :) ? lütfen izle . rica ediyorum :) kendine iyi bak . ve anlayacaksın neden şehrimin takımını tutmadığımı . Ben Şerefli işleri , kurumları , duruşları Severim ; link

0|0
    0|0
  • her zaman güçlünün yanındayız millet olarak..

misal:AKP

0|0
    0|0
  • İstanbul memleketten değilmi..Ayrıca yanılıyorsun..Almanyanın dört bir yanında Bayan München taraftarı var, keza aynı şekilde Barcelona daki arkadaşlarımın birkaçı Real Madrit'i destekliyor...Ko*** İngiltereye Sana bişi olmasın...

0|0
    0|0
  • cok derın bır konu ama yüzeysel olarak ist yerlesenlerın istanbulu sahıplenmeye calısması dıyebılırım belki de dıyemem tam emın degılım

0|0
    0|0
  • Keyif vermiyor

0|0
    0|0
  • medya türkiye ligini üç takımdan ibaret gösteriyo.

0|0
    0|0
  • napiyim Afyonspor'u mu tutayım? :D

0|0
    0|0
  • aynen biz babadan böyle gördük :D

0|0
    0|0
  • Keyfim öyle istiyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...