Yarın karne günü ve ne giyeceğim !!

çok sönükte kalmak istemiyorum çok abartıda şimdi yarın ne düğün maşaları ne simler döküp gelecekler :S arkadaşlar bana kalsa normal sıradan bir kot bir t shirt tamam ama sevdiğim çocukla aynı sınıftayız ve kendimi göstermem lazım beni güzel hatırlasın tatil boyunca. Sorum şu ki biraz mini etek giysem çok mu göze batarım çorapla giyicem havalarda soğuk siz ne diyosunuz ?

0|0
13|5

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 5

• illa bir tane çıkar aşırı seksi gelen son günde.bu sene o sen olacaksın sanırım

0|0
    1|0
  • kürsüye çıkarıp okulumuzun en iyi öğrencisi diye bir tören yapmayacaklar ya sana . bakkala gider gibi git işte kep töreni değil bir şey değil altı üstü yarı yıl tatili . hem o kadar takıp da güzel olayım falan dersen bir facia yaratır daha kötü olursun seçimlerinle normal takıl ;)

0|0
    0|0
  • Dediğin giyside giyebilirsin.Güzel kot üstüne tshirt diyemiyorum adını :) Saçların kendi halinde ama düzgünce taranmış olsun.Parfüm ve çok hafiften makyaj yapabilirsin :) Güzel olur..

0|0
    0|0
  • Sana yakışanı giy

0|0
    0|0
  • oldu olacak ordan da hoooooop ...:)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Okullar kapanacak ve siz liseliler hergün burada olacaksınız değil mi? Yazık bize yahu siteye 15 gün girmemek en iyisi sanırım.

1|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • ya lisedeyken biz arkadaşlarla karne günü ne giysek diye aylar önceden hazırlık yapardık yeni kıyafetler alırdık maşalı saçlar falan. hey gidi günler. lise sondada nerdeyse eşortmanla gitcektik valla boş işler bunlar :) jean çek üstünede kareli gömlek saçlarını düzleştir fıstık gibi işte

0|0
    0|1
  • Lisedeyken insan giyimini çok abartır ama hiç gerek yok mevsime uygun giy bir kere dar bir jean üstüne hoş bir gömlek gömlegin kollarını sıvarsn saat ve bilelikler salaş bir bot saçlarını düzleştirip aç beyaz cok az bir far üstüne ince çekilmiş bir eyeliner hafif allık rimel ruj yeterli olacaktır emin ol

0|0
    0|0
  • şuan senle aynı fikirdeym bnde hoşlandığım çocukla aynı sınıftayım kot ispanyol paça üstüne bej rengi tişört üstüne kot gömlek nasıll?

0|0
    0|0
    • mini etek giyme pantolon giy fazla abartı olur bir karne günü için

• siyah pantolon tayt yarasa kol bir üst nasıl olur peki

• tayt ve tunik terch et derim mini etek çok açık kaçar

0|0
    0|0
  • Ahahah giy işte günlük bir şeyler.Karne sanki çok önemli bir şey,e okulunuzda yazıyor hepsi.

1|0
    0|0
    • sorun karne değil o güzelde sevdiğim çocuğa kendimi beğendirmek amacım :D

• Erkeğe göre giyinirsen tanga giyip çıkman gerekir

Canım nasıl istiyorsa öyle giyin

0|0
    0|0
  • kot etek altına çizme üstüne de uydur bişey :D

0|0
    0|0
  • ya giyin git kot tişört okula gidiyorsunuz bara eğlenmeye değil

1|0
    0|0
  • Ohoo defileye mi gidiyorsunuz okul formanı giy git işte.

0|0
    0|0
  • bence pembe ve siyah fazla mini olmayan cici kız eteği giy :) ben giyemiyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...