Kol kası güçlendirme toplarını kullanan var mı?

Dumbbell ve halterlere göre evde veya herhangi bir yerde rahatlıkla kullanılabiliyor ve taşınabiliyormuş. Kullanan-Deneyen-Faydasını görenler bilgi verirlerse sevinirim. Özellikle kol kaslarını güçlendirmesi nasıl merak ediyorum? Görüntüsü önemli değil güçlendirsin kafi . . .

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

• link el ve kol kaslarını aşırı guçlendırıyor

0|1
    0|0
    • topları bılmıyorum ama bunlar cok basarılı

• Ne kadar sürede geliştirdin kollarını ? Erkeklerin çoğunu dövüyosundur o zaman sen :)

• hakeden herkesı döverım :) duzenlı gunde 1 2 saat kullanırsan 1 haftada farkı hıssedıp 1 ayda gelısmeye baslıyor

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 3

• Denge bilekliği gibi ticari bir uyanıklık işte bu da..

O yaptığım barbell curller, yediğim kilo kilo tavuklar, protein tozlarım falan geldi aklıma şimdi.. :))

0|0
    0|0
    • O kadar protein yemişsin işte. Faydasını görmedin mi :)

• onu diyorum ben de işte.. O şekilde bile zor kas yaparken, bu şekilde nasıl yapacaksın? Saçma yani..

• Bi kol kası güçlendirelim dedik bu kadar mı zor olacaktı anlamadum :) Kodum mu oturayım yeter. Görüntü istemez yaw :)

• dostum bu vucut gelısımıyle uzun zamandır ilgili olan biri olarakdan şunu söyliyebilirim ki; git bir spor merkezıne evde calısmakla anca gögüs kası yaparsın.

0|0
    0|0
    • Eyvallah kardeş eksik olma. Ancak herkes spor salonuna git diyor. Demek istediğimi anlayan çıkmıyor. Böyle aletler kol kası güçlendirmiyor mu ? Evde yapmak tercihim çünkü .

• beslenmene de dıkkat edersen ıyı bır sonuc alırsın kardesım.

• link verseydin

0|0
    0|0
Yükleniyor...