Yardım edersenız sevınırım

20 yasındayım ve iş bakıyorum kendıme bir tane dişçi özel onun yanına eleman aranıyor sadece dukkanı acıcaksın gelene hosgeldın diceksin toz alıcaksın fakat haftalık 100 tl. iç çamasrcı dukkanı buldum oda eleman aranıyor arkadasım benı söylemıs gelsın yarın demiş sizce napmalıyım artık para kazanmak istiyorum fakat kendıme güvenemıyorum :((

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• neden güvenmiyorsunuz ki kazanan lar nasıl kazanıyorlar az güven duy derim hanfendi

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Broşür dağıtım olayı felan var ama bilmiyom nasıl daha denemedim bir araştır kafana yatarsa bak yatmazsa salla gitsin zorla değil ya.Zorlama yok hiç bişeyde.

0|0
    0|0
  • dişçiye git bence orada hem daha az yorulursun hem de parası iyi diğerinde reyonda takılacaksın hep ayaktasın yok patron dırdırı yok müşterinin ağız kokusu falan çok kasar

0|0
    0|0
    • evet ama tek ben olmucam kı magaza da

• ben wafflecıda çalıştım garson olarak benimle birlikte 3 kişi vardı onlar da ben de her akşam herşeyi düzgün yapsak da patrondan fırça yerdik 3 gün dayanabildim sonunda da işi bıraktım :D

dişçide daha az insanla muhatap olursun ama sen bilirsin :)

• haftalık 100 tlmii lan o paraya calısılırmııı manyak :) çamaşırcıya git hem senin için tecrube olur hemde maaşın fazla olur

0|0
    0|0
  • Çamaşırcı ne vericek bide o var ama her halükarda çalışmak istiyorsan sen kendine en uygun olanı hangisini severek yapacağını düşün ona göre karar ver çünkü bir işi severek yapmak çok önemlidir.

0|0
    0|0
  • haftalık 100 liraya çalışılırmı o elemen değil köle arıyor kendine o dişcinin ben ...

0|0
    0|0
    • evet haklısın zaten dişçiyi düşünmüyorum

• düşünme eleman istiyorsa elini cebeine soksun pzevenk gir bir işe kendine uygun gördüğün zamanla alışırsın olmadı başak işe ilk adımı at bakalım zamanla alışırsın

• inşallah bakalım

• Avmlere gir insanlarla etkilesimde ol sosyal ol

0|0
    0|0
  • Ayda 400 liraya az bir iş, diğer iş daha yorucudur ama daha iyi para verirler

0|0
    0|0
    • evet ücreti oldukça çok az

• ama kolay bir iş cidden. randevuları alacaksın, temizlik ve gelenlere kapıyı açıcaksın . bizim dişçide de vardı.

• ama çok az ücreti haftalık 100 tl de oldukça az nankorluk yapmak istemem ama

Kızlar Ne Diyor 1

• eğitim durumn ne ona göre söliym

0|0
    0|0
Yükleniyor...