Özür dilemeden ne yaparsınızda barısırsınız

arkadaslar yakın bir arkadasınızla kavgalısınız diyelim,buyuk kavga ettınız. ve arkanızdan asla barısmam dıyormus arkadaslarına sizin için. ne yaparsınızda barısır sizle böyle bir insan? özür dilemek istemiyorum. çünkü ikimizinde yanlısları var sadece benım degıl. pekı ozur dılemeden nasıl barısılır?

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• zaten arkadaşın ortada asla barışmam diyosa senden özür beklediğinin dahada doğrusu sana davet yolladığının en açık örneği senle asla barışmayacak insan unutur adını bile anmaz

0|0
    0|0
    • belki hava olsun diye öyle diyordur

• işte nasıl bır araya gelcez. bırbırımızı goruyoruz selam bıle vermıyoruz artık,okulda

• çöpçatanlar bunun için var

Erkekler Ne Diyor 5

• Ben sucum yoksa ozur dilemem.Gider konusurum ama guzel guzel konusurum zaten eger arkadasimsa anlar beni o da bir seyler der barisiriz,hep boyle oldu.Zaten hic kusmedim.Onlar kuser hep.

0|0
    0|0
  • Onunda yanlışları var diye kendi yanlışların için özür dilemiyorsan bırak barışma. Özür dilemek niye bu kadar büyüyor gözünüzde, ne kaybediyorsunuz özür dileyince

0|0
    0|0
    • o dilemiyorsa sen niye diliyorsunkı,o gurur yapıyorsa senınde yapman lazım tam tersı tuhaf olur

• Böyle düşünürsen sonsuza kadar kimsenin özür dilememesi lazım, birinin ilk adımı atması lazım ki bu da sen oluyorsun. Barışmak isteyen sensin ne de olsa

• annemden çok dayak yedim ama uslandığım söylenemez.özür dilememi gerektirecek çok üzen bir olay olmadı 7-8 yıldır.

0|0
    0|0
  • özur dılemek ınsanı kucukmu dusuruyor?

0|0
    0|0
    • o neden dilemiyor o zaman

• askım ıcın şu anolsa bın defa çekınmeden gununuz kıymetını bılın yarınlar aklınıza geldıgınde hep ıçınde burukluk yasaqrsın deymez uzulmeye

• konu aç sohbet et mesajların her zaman gülücük [ :) ] olsun .

0|0
    0|0
    • konusmuyoruz ki hiç nasıl konu acacağım. küsüz bildiğin. okulda görüyoruz birbirimizi selam bile vermıyoruz artık

Kızlar Ne Diyor 1

• en yakın arkadaşımla büyük bir kavga etmiştim ama sonradan kızgınlığım geçince ikimizinde suçlu olduğunu ve konunun ne kadar saçma olduğunu anlayınca 'benle barışılıcak ulenn :D' diye mesaj atmıştım cevabında 'seni çok seviyorum canım arkadaşım' demişti :)) valla böyle okuyunca saçma gele bilir ama biz böyle barışmıştık hala da arkadaşız :)

0|0
    0|0
    • ya cevap vermezse

• eğer oda azcık pişmansa ve gerçektende gururu yüzünden kaybedilmeyecek kadar değerin varsa onun gözünde cevap gelir :))

Yükleniyor...