Günde 6730 kalori yakıyorum..

Beyler bayanlar ben günde saatte 16-17 km hızla tam 4 saat koşuyorum. Buda 4730 kalori yakımına bedel oluyor. Yetişkin bir insan spor yapmadan sadece oturarak 2000 kalori yaktığından günde 6730 kalori yakmış oluyorum. Onun dışında 1500 kalori değerinde besin alıyorum.(Abur cubur,asitli içecekler,tatlı ve şekerli ve de yağlı yiyecekler yok) 1500 kalori aldığım için günde 5200 kaloriyi yakmış oluyorum. Yaşım 20. Boyum 1.80 ve kilom 78. 1 ay da bu şekil devam etsem kaç kiloya düşmüş olurum.

NOT= Ben anzer balı ve hamsi ile büyümüş biriyim bu kadar şeyi vücudun kaldıramaz demeyin vücudum bunu kaldırıyor enerjim bitmiyor. hatta vaktim olsa bir 4 saat daha koşabilirim.

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• 68 olursun diye düşünüyorum

0|0
    0|0
  • kafan mi güzel senin arkadas

0|0
    0|1
    • Arkadaşım sadece soruma cevap versen olmuyor mu. Ciddi bir soru sordum şurda ya

• iyi ozaman

• Ben hastalanmam deme ne olacagı bellı olmaz belkı yarın ölürsün ALLAH gostermesin..veya baska seyle olur...öyle kesın konuşmayacaksın ALLAH ne derse o olur..

Erkekler Ne Diyor 4

• ıyı spor yapıyosun ama ALLAH gostermesin sakatlanma dikkat et kac kılo verırsın bılmıyorum ama agırlık felan da yap crossfit felan

0|0
    0|0
  • Kardeşim kusura bakmada saatte 16-17 km hızla 4 saat koşuyorum dersen sana kimse inanmaz o zaman maraton yarışlarında temsil edersin ülkeyi bide bu hızın altına dusmeyecegini düsünürsek kesin altın madalya geliyor demektir de mi?

0|0
    0|0
    • aynen anzer balı da yesen ne yersen ye bu hızda felan koşamaz sallıyor biraz

• Dostum iyimisin sen.

1|0
    0|0
  • otorarak 2000 kalori yakılsaydı kimse kilo almazdı

0|0
    0|0
Yükleniyor...