Size huzur ve mutluluk katacak yer'i hayal ettinizmi?

Ben kendime huzur katacak yeri hayal ettiğim zaman. şöyle biyeri hayal ediyorum.

yüksek bir tepede,uçsuz orman manzaralı, tamamen ahşaptan yapılmış bir ev. ve içinde evi hamam gibi ısıtacak soba olacak. pek eşya istemem. 1 tane semaver 1tane bardak ve 1 koli çay. oturmak için 1 tane 2 kişilik koltuk. ve paketlerce sigara. e çıkıp birazda çalı çırpı toplamak lazım. sobayı yakıcaksın içerisi hamam gibi olacak. dışarda lapa lapa kar yağacak. eşsizz beyazlıga bakacaksın. zar zor ormanı göreceksin. dışarıda semaveri yakacaksın. çayını demleyıp alacaksın içeriye. . sıgaranı semaver'in közünde yakıp yakıp çayını doldurucaksın. o iki kişilik koltuguna oturucaksın. ve Asla gelmeyecek olan kişiyi orada hayal edeceksin.(kafandaki profil) onu düşüneceksin. ve Huzurunu Doyumsuzca yaşayacaksın.

0|0
3|0

En İyi Kız Görüşü

• Ben sadece çooooook yükseğe bağlı bir salıncak hayal ediyorum, beni çok yükseklere çıkartabilecek bir salıncak.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• şöyle sahil kenarında yemyeşil bahçeye sahipbir dublex evv hiç fena olmazdı :)

0|1
    0|0
  • dümdüz yeşillik küçük bir göl tertemiz ama böyle tek başıma dünyada sadece ben kalmışım gibi uzanıyorum süper

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...