Demet Akalın'ın bebeği Hira için aldığı aşırı kilolar normal midir?

Demet Akalın'ın bebeği Hira için aldığı aşırı kilolar nedir, normal midir? Her kadın bu kadar kilo almıyor, bunun sebebi sizce nedir?

0|0
12|1

En İyi Kız Görüşü

• Hamilelikte 11 kilo almak normaldir. 11 den fazla alınan kilo tamamen annenin elinde olan birşey. Hamile kadınlara yapılan "ye" baskısı son derece gereksiz. Lakin hamile bir kadın kilo alıp verebilir, bu durum eşlerin göz zevkini bozacaksa kocaman bir YUUUH diyorum. Çocuk istemeyin ozaman arkadaşım.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• O değilde doğmamış bebeğe bu kadar eğlenceler yapmak bana çok mantıksız geliyor. Oysaki eğlence yerine dualar edilmeli.

0|1
    0|0
  • Son ayda alınan kilo oranı diğer aylardan daha fazla diye çocuğunu sezeryanla doğuran Ebru Şallı'ya nazaran, kendinden çok bebeğini düşünerek kilo alan anneleri kutluyorum.

Ha, işin şu tarafını da unutmamalı, yaklaşık 3 ila 3,5 kilo dolaylarında bir bebeğin doğduğu düşünülürse sağlıklı beslenme olmak kaydıyla 20 kilonun üzerindeki kilo alımı gereksizdir...

Olan gene anneye olacaktır.

1|0
    0|0
  • Çok yakışmiş ama Demet akalın'a herkese bu derece yakişmaz kilo :)

Bazi bayanlar aliyor işte bünye veya genetik meselesi sanırsam

2|0
    0|0
  • abi hamiledir anlarım.. kilo alır tamam hadi neyse de link bunu niye paylaşır bir insan Allah aşkına ya..

0|0
    1|0
  • Her kadın aynı kiloyu alcak diye bir şey yok.

0|0
    0|0
  • Normal onun kilosu iyi duruyor vücudu şiştiginden öyle görünüyor ya da vücudu kilo almaya müsaittir öncedende çok zayıf değildi zaten

0|0
    0|0
  • her kadın ve her hamilelik farklıdır..bazen anne kilo alır,bazende bebek..demet akalının yediği kednine yarıyo demekki..normal bir durum.

0|0
    0|0
  • parayı basar , kilolarını başkasına transfer eder merak etmeyin.

0|0
    0|0
  • bebek sevmem istemem diyordu .allh cezasını verdi

0|0
    0|0
    • 2 sene bebek yapmak için uğraştı çabaladı tedavi oldu çok biliyorsun sen.

• O değilde zaten bir şeye benzemiyordu . Hamile haliyle iyice ucubeye dönmüş.

0|0
    1|0
  • evet her kadın alır çok aşırı değil normaldi demet ayrıca

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• normaldir

0|0
    0|0
Yükleniyor...