Güreş yapıyorum güçlenir miyim ?

Güreş yapıyorum güçlenir miyim ?

54 kiloyum karşıma 70 - 80 kilo birini alıyorum beraber güreşiyoruz çok direniyorum ediyorum çabalıyorum güçlenir miyim ? Bu şekilde devam edersem ne gibi şeyler olabilir ?

0|1
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• güclenme konusunda tabi belirli oralarda kaslar ve genellikle vucut bir güçlenmeye sahip olur .. ancak bunuda unutma sınırlarını zorlamadan yap bu sporu .. çünkü ufacık bir sakatlanma yüzünden bedelini çok ağır ödeyebilirsin. belkide Allah korusun sanmadığın kadar ömür boyu bir sakatlık . onun için burada yenmek yenilmek kafasıyla yapma bu sporu sadece sağlıklı yaşamak amacıyla gir . unutma spor herzaman sağlığı elde etmek için yapılan bişiydir .. bunu asla unutma kardeşim . başarlar diliyorum .

0|0
    0|0
    • Isınmamızı yapıyoruz güzelce bilinçli ve kontrollü bir şekilde yapıyoruz

Kızlar Ne Diyor 2

• Bence güçlenirsin

0|0
    0|0
  • güreşçiler hep şişko ya o niye öyle?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Elbette kendinden ağır biriyle güreşmek seni güçlendirir fakat daha çok ağırlık farkını ortadan kaldırmak için teknik öğrenirsin. Kazanmak için kendinden güçlü birini yenmenin en iyi yolu onu alt edebilecek tekniklerdir. Sende tekniğini geliştirirsin. Gün geçtikçe tekniğinin ilerlediğini göreceksin.

0|0
    0|0
  • güreşde kondisyon antremanları yapıyorsanız güçlenebilirsin ama sadece güreşerek güçlenemezsin. sadece tekniğin gelişir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...