Lütfen 1 dakıkanızsı ayırıp cevaplayın lütfen

Sevgiliniz ya da nişanlınızın bir kız kardeşi var ve kardeşi evli emmelik de bir çocuğu var,abisinin yanında çocuğu emziriyorsa tavrınız ne olur çocuğunun saçları kesilecekti oda kucagına aldı çocugunu emzirdi sevgiliniz de kesiyor saçları tavrınız ne olur

0|0
54

En İyi Erkek Görüşü

• bu andoluda gelenektir emzirebilir bir başkasının yanıda bir kadının çocuğun emzirmesi helaldir ama ortodoks tutucu yobaz müslümanlar ayıplarlar git anadolunun doğusuna orda bu geleneğin nasıl yasadığını göreceksin ve hiç kimseninde kötü gözle bakmadını görürsün trsine ona sdaygı gösterirler

1|0
    0|0
    • ama ben bunu garipsiyorum tuhaf oldum ya ,kendi beni erkek kardeşlerimden kıskanır onun bu yaptığı normal mi karşılayım beynım durdu artık

• ama oda mahremini saklamalı gitsin odasında emsirsin

• aşağıdayazılanalrı okuduğum zamn yeni yetişenlerin eski insanlardan daha yobaz ve tutucu olduğunu görebiliyorum bırak inancı geleneğinide bilmiyor yazıkşimdi mesela kapnma olayına hazreti aliyi örnek vereyim hazreti ali fatıma anamızın uzun saçalrını kapı önündeeşikte kendi elleri ile tararmış şimdi sorarım bu turban nerden çıktı haaayoksa holvooddanmı söleyim fikr banası amerikan sinemasıdır rahibe elbisesi yani alın bir örnek szie yobazlıkta sınır tanımayn miletiz

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 3

• nikah düşmüyor. ölse sen yıkayamazsın ama kardeşi yıkar. saçma hikayeler okumayı bırakın. iyice sapıklaştık. nasıl bir bakış açısıdır.

0|0
    0|0
    • bende bunu kaldıramıyorum bana gelince ben kadınım ona gelince o benim kardeşim ne olacak benimkiler üvey mi

• Sen de ıstıyorsan yap. Bu senınle ılgılı

• yanında emzirmesi dinen günah mizah olarak yalnış

0|0
    1|0
    • günah mı bilmiyordum bunu araştıracağım ama bana hiç hoş gelmedi,

• nasıl yani üvey evladıyla mı evlenmiş

• tamam çok sağolun bakacağım buna muhakkak

• soruların zincirleme olmuş bişey anlaşılmadı tam emzirmeye odaklandık saç nerden çıktı :)

0|0
    0|0
    • kız kardeşinin çocuğu var saçlarını kesilecekti durmamış oda emzireyim kes demiş ,

• ben görmediğim için bişey demiyorum haklısın belkide

• bilmiyorum bir arkadaşta günah olduğunu söyledi tabi insan bu durumu yaşamayınca öğrenemiyor tam net öğreneceğim bunu ve gerçekten dinen de günah ise o lafından dolayı eskisi gibi olamayacağıs kesin

Kızlar Ne Diyor 5

• ne olucak ya içiniz fesat olmasın..

1|0
    0|0
    • içim fesat değil böyle saçma şey mi olur ya kaldıramam bunu

• yani demek istediğim için fesat olmasın yeter ...

• içimin fesatlığından değil daha başka bir şey, adını koyamıyorum kıskançlıkta değil daha başka bir şey gitsin odasında emsirsin ya da biberon tutsun saç kesilirken

• Bence normal ne var ki? Fazla ensest hikayeler okuyorsun sanırım.

0|0
    0|0
  • ne tavrı ya kardeşi değil mi?

0|0
    0|0
    • kardeşi olsun kardeşi diye açacak mı orasını burasını

• saçmalama allah aşkına ya

• ya varya bir de ayrı odalar diyon. ne kadar iğrenç irin dolu bir beynin var. inanamıyorum. hocaların ağzına sıçıyım ya. anneminde beynini doldurmuşlar mal mal şeylerle.

• Kim kimin yanında emzırıdı anlaamadım anlat

0|0
    0|0
    • sevgilim kızkardeşi var onun da küçük emmelik çocuğu var ve bu emmelik cucuğun saçları kesilecek kıs kardeşide benim sevgilim olan abisinin yanında emzirerek kesmesini söylüyor ve yle kesiliyor

• sevgilim 26 kardeşi 22 falan, bilmiyorum neye inanacağımı nasıl düşünmem gerektiğini şaşırdım

• bosver unutabılıosan unut devam et takma fazla olan olmus zaten

• hiçbisey anlamadım

0|0
    0|0
    • yukarıda anlattım bir cevap lütfen

• yuh :) bu nasıl kıskanlık kızkardesi ama seylerni göstermemeli

Yükleniyor...