Tamam kabul sıkıldınız bu sorudan ama yardim lütfen:)

14 subat yaklasiyor sevgilimle 1 yila yakin suredir cikiyoruz ama ilk sevgililer günümüz olcak. Ne almaliyim bilmiyorum. Ya da el emeği bir seyler mi yapmalıyım? Cerceve alip fotograflarimizi koymak ya da fotografli kar kuresi gibi bir sey almak cok mu siradan kaçar? Fikirlerinizi alabilir miyimm

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Bence Sıradan Kaçar da . Artık Herşey Sıradan Zaten :)

Bence 2 eşli bişey al . Birini Sen Tut Yanında Diğerini O Tutsun . Baktıkça Aklına Gelirsin . Ama Çokda Sıkıntı Yapmana Gerek Yok . Gerçekten Seviyorsa Zaten Aldığın Hediyeye Değil . Düşünmene Bakar .

2|0
    0|0
    • Evet haklisiniz ama yine de biz kizlar cok onem veriyoruz hediye konusuna galiba. Iki tarafli eldivenler var mesela hos olur mu sizce?

• Olur Tabii . Dediğim Gibi . Gerçekten Seviyorsa Zaten Hediyenin Ne Olduğuna Bakmayacaktır . Ben Böyleyim En Azından :)

• Hiçbir sey Almasam da suratini bile asmayacagina o kadar eminim ki. Ama iste yine de mutlu etmek istiyorum onu o yuzden telasim:)

Erkekler Ne Diyor 5

• el emeği hediyeler her zaman iyidir.

1|0
    0|0
  • nap biliyomusun bir iç çamaşırı dükkanına git al beğendiklerini daha sonra ağda epilasyon kuaför falan süslen yani :)))) bir ev ayarla güzel bir yemeğin ardından güzel bir gece yaşat ona

0|1
    1|1
  • Bence bir gün öncesinden kutla ve herkes için öel olan bir gün benim için sıradandır sevgilim seni seviyorum ve sıradan günlerin haricinde seni daha çok seveceğim de

Ve ona bir not yaz

İplemezse çocuk seninle öpüşmenin hayalini kuruyordur.

Yani biz genelde erkekler öyleyizdir küçük hediyeler bizi mutlu etmiyorsa o kızla sevişmeyi düşünürüz (karektersiz yönümüzüde söyleyelim beyler haksızmıyım)

0|0
    0|0
  • Bi ayakkabı al .d

0|0
    0|0
  • bence dünyanın engüzel hediyesi çiçektir kadınolsun erkek olsun sonra onu vazoda kurtur saklarım

0|0
    0|0
    • Bunu diyen ilk erkek olabilirsin bence

• bilmiyorum ben öleyim enazından güller çiçekler bayılırm ben hiçbirşey kendini okadar güzel ifade edemz

Kızlar Ne Diyor 1

• Bence bir erkeğe fotoğrafdan küre, yok çerçeve, ışte ayıcığın içine depiştirilmiş kalpten notlar... böyle şeyler çok saçma. Ne yapacak onlara bakıp romantik hayaller mi kuracak ? Işlerine yarayacak şeyler lazım onlara. Realist şeyler. Kullanabileceği. Bir hobisi varsa ordan ilham al ya da ilgi duyduğu herhangi bir şey.

0|1
    0|0
Yükleniyor...