Sevgiliniz daha önce ufak tefek seyler yaşadığını ögrensenız? tekpkınız ne olur?

Ayrılırmısınız? yalnız bu kişi daha önce hiç birsey yasamadığını söylemiş size sonra bu şeyleri daha sonra söylese ne düşünürsünüz ? evlenmekten vazgeçermisiniz? ciddi anlamda seviyorsunuz?

Güncellemeler:
öpüşme dokunma falan sadece

0|0
7|5

En İyi Kız Görüşü

• ne gibi şeyler yaşamış mesela ama ?

0|0
    0|0
    • öpüşme dokunma falan

• birincisi beni benden öncesi ilgilendirmez tamam belki kafama bir süre takarım kıskançlığımdan deliricek gibi olrum belki ama bana bunları anlattığı saklamadığı için de gözüme girer bir defa

ama sen diyorsun ki daha önce saklamış bişiler yaşadığını sonradan açıklamış işte bu beni çileden çıkarır gizlemesi beni çok kırar özer ve güvenimi sarsar sanırım

Kızlar Ne Diyor 6

• olan olmuş eskiye mazi derler

0|0
    0|0
  • ne yasadigi umrumda onemli olan benimleyken ne yaptigi ama bana boyle bir yalan soylediyse bir daha guvenmem

0|0
    0|0
    • cok sevıyorsun ayrılırmısın yani?

• yaa simdi ben yalana asiri tepki veren insanim benimde kuralim bu ne olursa olsun yalan yok bunu yeni tanidigim bir insan bile bilir ve bana asla yalan soylemez o bunu bile bile neden yalan soylesin

• Geçmişte yapmış bir cahillik benim hayatımdayken aynı şeyleri başkasına yapmayacaksa sorun değil benim için aynı durumda bende olabilirdim sonuçta...

0|0
    0|0
  • benim için hiç sorun yok! Benle olmazsa benden öncesi umrumda olmaz

0|0
    0|0
  • bi soğurum en başta sonrası onun durumuna göre değişir

0|0
    0|0
  • beni kaybetmemek için yalan söylediğini düşünsem de sonra söylediğinde nasıl ve ne zaman söylediği çok önemli

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• çok seviyorsam belki affederdim ilk soracağım şey niye yalan söylediği olurdu güvenimde sarsılırdı ama benimle beraberken eğer öyle birşey yaşanmadıysa affetme olasılığım yüksek olurdu sanırım seviyorsam tabi.

0|0
    0|0
  • kendime bakarım ben ne yaşamışım ne derece, eğer dengim se ses çıkarmam he ama bu konuları en başta sordugumda soylemiş olması şart sonradan duymak beni yıkar guven kaybı olur kısaca ben yaşamadığım için karşımdaki de yaşamamış olmalı ama seni bilemem..

0|0
    0|0
  • söylediği zaman ki pişmanlığına samimiyetine bakarım. benimle olmak için yaptıysa ve bir daha yapmayacağına inanırsam vazgeçmem.

0|0
    0|0
  • hayır sen ona şükret türkiyedeki arkeklerin %75 i evlenmeden ilişkiye giriyor ( kadınlarda ise %25 miş) kadınların %25 olduguna inanmıyorum bu adamlar agaçlamı yatıyo yani öpüşme felansa ou tüm kızlar yapıyo

0|0
    0|0
  • ufak tefek bir şeyler yaşamayan kadın mı kaldı ki...

1|0
    0|0
Yükleniyor...