Galatasarayın sistemi ne olması lazım?

Mancini t.d değil ya adam 3-5-2 taktikle cıkıyor bruma-aydın onun yüzünden sakatlandı adamlar kendini gostermek için kendilerini sakatladı ben olsam 4-4-2 cıkardım.

0|0
510

En İyi Kız Görüşü

• 3-5-2 şu an Melo'ya hiç uymuyor bir ara bu sistemle Sneijder fena patladı ama elimizdeki kötü oyuncuları gönderemediğimiz sürece bir zahmet 4-2-3-1 ya da 4-1-3-2 falan oynayalım yani artık Juventus'a 3-5-2 ile gol attık diye bu sistemle devam edersek olmaz iyi bir savunma hattımız yok ki savunmayı 3lüyoruz,iyi kanatlarımız yok ki orta sahayı 5liyoruz e hal böyle olunca forvet hattı da çalışmıyor takıma bireysel olarak değil de sistematik olarak ayar verilmeli bence

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• 4-5-2 sistemi iyi atak oynarız

0|1
    0|1
  • kafam basmaz böyle şeylere

0|0
    0|0
  • hepiniz zaten bir fatih terimsiniz anasını satim

0|0
    0|0
  • bence 1-10 olması lazım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• 4-4-2 de Sneijder kendi mevkisinde oynayamaz bize uygun en iyi sistem 4-2-3-1

0|0
    0|0
  • 3 5 çıksınlar işte dert ettiğin şeye bak allasen

0|0
    0|0
  • bencede 4-4-2 olmalı

1|0
    0|0
  • 4 4 2 olmalı

0|0
    0|0
    • Tüm taraftar anladı*manci anlamadı s.k kafalı ya destek oluyorum adama sırf gsyı yonettiği için ama yetti be .İlk geldiğinde istemiyordum hiç gsyı yönettiği için destek oluyorum it herif gsde sonunu hazırlıyor

• Mancini acilen herhangi bir sistem yapmalı böyle sistemsiz maç kazanamazsın

0|0
    0|0
  • 3-5-2 ye uyum sağlansa müthiş sistem ama olmazsa oynanacak sistem 4-3-1-2 dir

0|0
    0|0
  • bence takımın sistemi 4-2-3-1 olması gerekiyor... tek forwet oynamamız lazım... tabi biraz bunu yabancı sınırlaması zorlar ama... bize en uygun taktik bence 4-4-2 de sneijder i kesmen lazım...

0|0
    0|0
    • Bence ligde 4-4-2 oynayalım.Clde 4-5-1 olabilir 4-2-3-1 olabilir.Clde tek forvet oynarız orta sahada basmalıyız 3-5-2 cıkarsak chelse bizi 5 ler

• ben bunu bilirim bize 3-5-2 gitmez mancini kendini italyada saniyor ordaki defans oyuncuları çok sert ve teknik oynuyorlar o zamn işe yarıyor ama bizim defans oyuncuları teknik değil... ya 4-2-3-1 ya da 4-4-2 macera aramaya gerek yok

• delikanlıysan bir gizliden çıksan da kim olduğunu görsek mourinho

0|0
    0|0
  • seni fotosenteze davet ediyorum.

0|0
    0|0
  • 4-4-2 ile çıkılsaydı aynı adamlar kendini göstermeyip sakatlanmayacaktı yani

öyle mi ?

0|0
    0|0
    • 3-5-2 de adamlar kanatlarda yanlız kalıyolar ileri geri cıkıyor.Dün aydın adamı kacırmamak için kendini saktladı 3,5-2 kanatda oynayanlar için cok zor iş bunu futboldan anlayanlar bilir dün aksam gs kanatlarda cok acık verdı hatta ordadan da acık verdi bilika bilen çok rahat calımlar attı.

Yükleniyor...