Beyler ülkenin futbol'unu ne seviyede görüyorsunuz

akadaşlar ülkede binlerce amatör takım var milyanlardaca başarılı arda çıkar sizce neden. bir brezilya kadar futbol ülkesi olmasakta 1 alt sırasında olabileceğimizi düşünüyorum...Sorun ne

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• ülkenin genelinde olan şey : Torpil

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Yabancı kuralı böyle devam ederse ne iyi Türk oyuncular çıkar ne de iyi yabancı oyuncular gelir gerçekten berbat ve sistemsiz bir futbolumuz var umarım Fatih Terim milli takım'la iyi şeyler yapar da biraz bizden korkar Avrupa takımları Allah'tan Galatasaray var.

0|0
    0|0
  • Yıldız yetiştircek kapasitemiz eksik,disiplin az ,medyamız şişirmeye müsait yetenekli futbolcuları önce parlatıp sonra yere vuruyor.Bu nedenle Türk futbolu gelişmiyor.

0|0
    0|0
  • ülke futbolu geriye gidiyor

0|0
    0|0
  • son zamanlarda sahalarda eskisi kadar çok yakışıklı oyuncular göremesekte idare ediyoruz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• bizde yabancı oyuncu sevdası olduğu sürece bir pok olmaz bizim futboldan. Her zaman genç yeteneklerin değerlendirilmesi taraftarıyım

0|1
    0|0
  • sorun egitim sadece futbolda degil her alanda egitim. yoksa ülkede envai cesit insan var. her dalda basarılı olabilecek kapasitede insanlar var. dogru düzgün egitim olsa cocuklara imkan verilse futbolda ne brezilya tanırız ne almanya. olimpiyatlarda da bütün altınları alırız

0|0
    0|0
  • tek sorun yabancı kısıtlaması gibi saçma bir kural getirmeleri yabancı oyuncular kısıtlı olunca yerli oyuncular biliyor ellerinin onlara mahkum olduklarını kafadan oynuyorlar çalışmadan eğitim almadan yabancı kısıtlaması kalkarsa ancak düzelir yeni yeni yerli oyuncular yetişir

0|0
    0|0
  • Şu yabancı sınırlaması rayına girsin bak ne oyuncular avrupaya gidecek. Yabancılar yüzünden salih uçanı oynatanıyoruz

0|0
    0|0
  • disiplin yok bizde

0|0
    0|0
  • sorun disiplin

0|0
    0|0
Yükleniyor...