Kapat

Kızların Bilmesi Gereken En Önemli Şey: Ofsayt ve Pasif Ofsayt

Öncelikle kızlara alışveriş hakkında bir şey söyle sana o elbisenin, ürünün GBT'sini çıkartır. Ama iş onların sevmediği kısma gelince bazen sırf yakışıklı erkek tavlamak için spordan dalabilirler. Kızların da artık ofsayt ve pasif ofsayt'i bilmelerinde faide olduğunu değerlendirmekteyim.

Kızlar; şimdi size öyle bir ofsayt ve pasif ofsaytı anlatacağım ki, biri sorduğunda takır takır anlatabileceksiniz

Ofsayt nedir?

Karşı takım savunması çizgi halinde olduğunu düşünürsen şen atak yaptığında savunmalarının arkasında adamın varsa topu onların savunmasının arkasına attığın anda senin adamın hepsinden ilerideyse (kalecileri hariç) ofsayt olur.

Kızların bilmesi gereken  en onemli sey Ofsayt  ve pasif ofsayt

Pasif Ofsayt nedir?

Ofsayt' ta ne demiştik top arkadaşının ayağından çıktığı anda eğer sen kaleciye yakınsan ya da defansın arkasında isen ofsayt.

Şimdi pasif ofsayt ise kızlar tam sizin anlayacağınız dilde yazacağım.

Sevgilinle buluşacaksın, bekliyorsun buluşma noktasında. Tanımadığın bir erkek geliyor, adres soruyor sana. Tam o sırada sevgilin uzaktan görüyor sizi. İşte pozisyon icabı ofsayttasın ama önemli olan niyet, senin pası alıp gol atma niyetin olmadığından pasif ofsaytta oluyorsun.

Başka bir açıdan bakalım...

Himm bir başka anlatım daha:

Diyelim ki karşı takip defasın arkasında çikolata var. Ama o çikolata yanında ben olmama rağmen canım çekmiyor ve gitmiyorum almaya. Ama sen geriden gelip aç karnını çikolata ile doyurmaya koşup o an da çikolatayı kapıyorsun.

Yani ben çikolata yanında olmama ve sevmeme rağmen ona koşmadığım için buna ofsayt denir işte

Bu saatten sonra ofsayt ve pasif ofsaytı anlamayan kız çıkarsa geniş tetikli tahlil yapsınlar:))


1|0
18|10

Senin görüşün nedir?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 18

Erkekler Ne Diyor 10

Yükleniyor...