Kötü Çocuk filmini izlemeye gidecek misiniz?

hoholkusu
Filmin fragmanı çıktı :) Kitabı ben okumadım ama filmi izlemeye gideceğim. Vakit bulunca da kitaplarını okuyacağım.

Ben fragmanı çok beğendim :)

Kim ne derse desin, nasıl eleştiriler olursa olsun bence wattpad yazarlarına destek olunmalı. Edebi değeri yok gibi bir sürü söylem oluşuyor ama bu insanlar yazıyor ve inanın yazmak çok zor zanaat. Belki konularının hep kötü çocuk olmasından bunlar söyleniyor ama ben bunu da saçma buluyorum. Ortada bir kurgu var. Saygı duyulmalı bence, destek de olunmalı :)
Kötü Çocuk filmini izlemeye gidecek misiniz?