Kapat

Aşkları Sadece Dizi İle Sınırlı Kalmasaydı Dedirten Dizi Çiftleri

Tolga Sarıtaş & Hande Erçel

'Güneşin Kızları' dizisi ile tanıştığımız Tolga Sarıtaş ve Hande Erçel hiç kuşkusuz bir birine çok mu çok yakışan çiftlerimiz den.

Necati Şaşmaz & Özgü Namal

Birazda geçmişe gidelim istedim. Polat Alemdar'ın biricik sevdiceği Elif Eylül, ölümüyle bir zamanlar hepimizi yasa boğmuştu. Kutlar Vadisi'nin unutulmaz çiftleri! Unutursak kalbimiz kurusun...

Barış Arduç & Elçin Sangu

Ömer ve Defne çiftini yazmazsam olmazdı. Kiralık Aşk dizisi ile hayatlarımıza giren bu güzel 'arkadaşları' da çift olarak görmek hepimize bir 'oh be' dedirtir herhalde.

Kıvanç Tatlıtuğ & Öykü Karayel

Kuzey ve Cemre de unutulmayan aşk hikayelerinden hiç kuşkusuz. Şu sıralar iksi de farklı evliliklerle gündemde olmasına rağmen beraber olsalardı gözlerimiz hep üstlerinde olurdu!

Çağatay Ulusoy & Hazal Kaya

'Zengin oğlan fakir kız' rol aldıkları dizinin konusu çok klişe olmasına rağmen oldukça ses getirmişti Feriha Emir ilişkisi zamanında.

Dağhan Külegeç & Pelin Karahan

Kimin kiminle aşk yaşadığı belli olmayan ve Efe karakterinin 5 kez ölüp dirilmesi ile değişik bir konuya sahip olan Kavak Yelleri 'nin en gözde çiftiydi Efe ve Aslı.

BONUS!

Acun Ilıcalı & Adriana Lima

Hazır çift demişken aşk demişken yakışmak demişken bir zamanlar gündeme bomba gibi oturan Acun ve Adriana çiftini ben pek bir yakıştırıyorum aslında...

Sevgilerimle...


5|0
16|13

Senin görüşün nedir?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 13

Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 16

Yükleniyor...