Bir anda sadece diyetle 20 kilo vermiş biri nasıl sıkılaşır? Ne kadar sürede?

20 kilo verdim ve etim çok gevşek hiç sıkı değilim ne kadar sürede ve nasıl sıkılaşabilirim ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• iyi sabahlar Sizler için bkn. link buradaki haraketleri uygulıyabilirsiniz ama bir anda 20 kilo vermenizde sevindiiri olduğu kadarda düşündürücü..umarım Diyetisyenizin kontrolü altında kilo vermişsinizdir.Çok Su Tüketmekten kaçının Günlük Maks. 3 Litre Üzeri tüketiyorsanız Doktorunuza Gitmenizi tavsiye ediyorum..(Su ne alaka diyenler için Aynı vakayı bizzat yakınım yaşadı ondan dolayı 4 ay tedavi gördü aniden zayıflamaya başladığından dolayı sadece su ile besleniyordu)

Erkekler Ne Diyor 5

• her yeri sarkar :(

• bi fitness salonuna yazıl.ordakiler sana program verecektir.az ağırlık çok tekrar şeklinde antremanlar yap. (bu şekilde yapılan antremanlar sıkılaşmaya yöneliktir)güzel antremanlar ve güzel beslenmeyle tahminen 3, 4 aya sıkı bir vücut elde edersin.

• sporla 3-6 ay arasında formunu oturtursun ister istemez.

• işte bir anda verirsen o iş zor..yavaş yavaş olacaktıkı sıkılaşacaktın..

• bunu kulaktan dolma bilgilerle yapmaya calısma bence, git bir doktora adam akıllı anlatsın sana durumu ona göre bişeyler yap

Kızlar Ne Diyor 3

• nekadar surede verdn o 20 kiloyu ,

• spor salonuna git 2 aya kalmaz etkilesini anlarsın .

• sıkılaşmak için spor lazımvücut ne halde bilmeden kesin bir şey diyemeyizduruma bağlı kiminde daha kısa kiminde daha uzun sürebilir ama en az 6 ay düzenli spor derimki zaten spor hayat boyu yapılmalı

• sen sana uygun bir spor programı ayarlar derim :)

• Vücud görebilceğin en gevşek kıvamda 50 kilo demeye bin şahit ister :))

Yükleniyor...