• Sor
  • Bence

Siyah noktalardan kurtulmak için ne yapmalı?

Cildim çok pürüzlü(yüzüm)siyah noktalar çene ve burun kısmımda oldukça fazla.onlardan nasıl kurtuablirimsıkmak zarrlı mı?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• kil maskesi ile yüzünü derinlemesine temizleye bilirsin ama kuruduktan sonra direkt yıkamayacaksın kuruyunca parmak uclarınla masaj yapacaksın siyah noktalı kısınmarına sonra yıka yağsız bi nemlendirici sür.cildin hassassa ufak tahrişler olabilir o derece cildini zorlama.ama asıl olay o noktaları temizlediğinde geriye kalan gezeneklerdir.onları sıkılastırmassan hiç bişey çözüm etmez gözenekler tekrar dolar ve siyah noktaların yenilenir.hatta bu gözeneklerinin genişlemesine bile neden olur.bunun için hemen güzel bi markadan hazır kil maskesi ve gözenek sıkılastırıcı bi jel/krem al.

Erkekler Ne Diyor 10

• Sıkmak çözüm değil .Siyah nokta temizliği link

• bir çok krem ve jeller var bunun için.Ama yine de bir güzellik merkezine giderek bu sorunu lazerle de çözebilirsin.

• kil maskesi yapıyordum geçiyordu. yeni bi kil aldım bu seferki temizlemedi. bi kaç iz var onun için salyangoz özlü krem kullanıyorum hem siyah noktalara hemde izlere iyi geliyor. birde clean clear ın peeling ve temizleyici losyonunu sipariş ettim onu bekliiyorum..

• Su an 19 yasımdayım ve 16 yasımdan beri siyak nokta temizleyici jel kullaniyorum. Hic bir sorunum yok.

• Eğer Yüzün Pürüzsüz İse Yani Yara Felan Yoksa 1 Tatlı Kaşığı Türk Kahvesi 1 Tatlı Kaşığı Zeytin Yağını Karıştır Ve Masaj Yaparak Siyah Noktaların Olduğu Yerlere Sür Bir Kaç Dk Beklet Bir Bez Yardımıyla Temizle Yüzünü Yıkama Etkili Olmuyor ..

• cildiyeye görün

• Ben on bes yasımdan beri siyah nokta temizleyici jel kullanıyorum günde iki kez. Su an on dokuz yaşındayım ve cildim bebek piposu gibi :)

• Bunun için bir sürü temizleme jeller satılıyor marketlerde. Pamukla siliyorsun gidiyor.

• Siyah nokta bantı kullan.

• cilt maskeleri en faydalısı

Kızlar Ne Diyor 14

Yükleniyor...